Strona główna > Sporty zimowe
Brązowy medal skoczków
19.02.2018 23:06 -

Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki i Kamil Stoch zdobyli brązowy medal XXIII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PyeongChang w konkursie drużynowym skoków narciarskich. Triumfowali Norwegowie.

więcej »
Kamil Stoch mistrzem olimpijskim po raz trzeci!
17.02.2018 17:14 -

30-letni Kamil Stoch po raz trzeci został mistrzem olimpijskim w skokach narciarskich! Dziś w PyeongChang obronił tytuł na dużym obiekcie.

więcej »
ZIO: Na półmetku prowadził Hula przed Stochem, ale Polacy bez medalu
10.02.2018 17:01 -

22-letni Niemiec Andreas Wellinger zdobył złoto w konkursie skoków narciarskich na normalnej skoczni podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w PyeongChang. Biało-czerwoni znaleźli się tuż za podium, czwarty był Kamil Stoch, a piąty Stefan Hula.

więcej »
Wielki Szlem Kamila Stocha
07.01.2018 00:27 -

30-letni Kamil Stoch triumfował w 66. Turnieju Czterech Skoczni wygrywając wszystkie cztery konkursy! Został więc drugim w historii zawodnikiem, który dokonał tego wyczynu, przed nim uczynił to Niemiec Sven Hannawald w 2002 roku.

więcej »
TCS: Dominacja Stocha
04.01.2018 23:54 -

Kamil Stoch w imponującym stylu wygrał w Innsbrucku trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Jeśli wygra także w sobotę w Bischofshofen, to powtórzy wyczyn Niemca Svena Hannawalda, który w 2002 roku jako jedyny dotychczas okazał się najlepszy we wszystkich czterech zawodach.

więcej »
Stoch piąty w ostatnim konkursie
26.03.2017 11:20 -

Kamil Stoch zajął piąte miejsce w ostatnim w tym sezonie konkursie skoków narciarskich o Puchar Świata. W Planicy triumfował Austriak Stefan Kraft.

więcej »
Stoch z rekordem, skoczkowie na podium i z Pucharem Narodów
25.03.2017 12:53 -

Polska była dziś trzecia w drużynowych lotach narciarskich, ta lokata zapewniła biało-czerwonym pierwszy w historii triumf w końcowej klasyfikacji Pucharu Narodów. Dodatkowo Kamil Stoch został rekordzistą skoczni w Planicy - 251.5 m!!!

więcej »
Biało-czerwoni skoczyli po złoto
04.03.2017 19:13 -

Wspaniały sukces polskich skoczków narciarskich na mistrzostwach świata w Lahti. Biało-czerwoni w pięknym stylu sięgnęli po złoto, wyprzedzając Norwegię i Austrię.

więcej »
MŚ w Lahti: Skoczkowie bez medalu...
25.02.2017 22:59 -

Polscy skoczkowie narciarscy nie zdobyli medalu w pierwszym konkursie MŚ w Lahti. Kamil Stoch był czwarty, Maciej Kot piąty, a Dawid Kubacki ósmy. Triumfował Austriak Stefan Kraft.

więcej »
TCS: Triumf Stocha, Żyła drugi!
06.01.2017 19:57 -

Takich sukcesów w Turnieju Czterech Skoczni Polacy jeszcze nie osiągali. Triumfatorem 65. edycji został Kamil Stoch, drugi był Piotr Żyła, a Maciej Kot czwarty!!! Dzisiejszy konkurs w Bischofshofen wygrał Stoch, a na podium stanął też Żyła.