Facebook
kontakt
logo
Tempo logo
„Tempo” wraca! Kultowa gazeta sportowa – przez dekady obowiązkowa lektura kibiców w całej Polsce – już wkrótce w wyjątkowej książce. Ponad 50 lat historii tytułu opowiedzą jego najbardziej znani dziennikarze. Odsłonią kulisy fenomenu „Tempa”, które wychowało tysiące oddanych Czytelników. Pierwsze materiały i archiwalia – najpierw u nas w Internecie! Dlaczego „Tempo” rozpalało emocje? Co kochali w nim kibice, czego nie mieli nigdzie indziej? Skąd wziął się kult, który trwa do dziś? Odpowiedzi w kolejnych rozdziałach książki:
Strona główna > ARCHIWUM > Sportowe Podkarpacie
Przemysław Zdybowicz wypożyczony z Wisły do Resovii2021-02-01 16:18:00

21-letni napastnik Wisły Kraków Przemysław Zdybowicz przenosi się do  Resovii na zasadzie transferu czasowego obowiązującego do 30 czerwca 2021 roku.


W ostatnim czasie Zdybowicz przebywał na wypożyczeniu w swoim macierzystym klubie - GKS-ie Bełchatów. W pierwszej części bieżących rozgrywek wziął udział w 15 spotkaniach, przebywając na I-ligowych murawach 726 minut i strzelając 2 bramki. Dodatkowo wystąpił w meczu Pucharu Polski przeciwko Legii Warszawa, zaliczając jedną asystę.


W styczniu 2021 zawodnik wrócił na R22, jednak uraz kostki wykluczył go z udziału w meczach kontrolnych podczas zimowych przygotowań. Po przebytej rehabilitacji napastnik uczestniczył w jednostkach treningowych pod okiem Petera Hyballi.


wisla.krakow.pl




2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone
Web design by Raszty