Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowe Podkarpacie
II liga (25): Co się dzieje z Widzewem?2020-06-14 15:03:00

II liga piłkarska, 25. kolejka:

Piątek, 12 czerwca 2020

Elana Toruń - Garbarnia Kraków 1-0 (0-0)

1-0 Bartosz Machaj 50


Sobota, 13 czerwca

Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0-0

Pogoń Siedlce - Bytovia 2-1

Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard 1-3


Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa 1-2 (0-2)

0-1 Dawid Wolny 30

0-2 Piotr Nocoń 42

1-2 Michał Płonka 83


Górnik Polkowice - Lech II Poznań 1-1


GKS Katowice - Stal Rzeszów 3-2 (2-2)

1-0 Piotr Kurbiel 4

1-1 Wojciech Reiman 13

2-1 Kacper Michalski 19

2-2 Wiktor Kłos 36

3-2 Grzegorz Janiszewski 86

W 90+4. minucie Adrian Błąd (GKS) przestrzelił rzut karny.


Widzew Łódź - Legionovia 1-2 (1-0)

1-0 Adam Radwański 35

1-1 Karol Podliński 88

1-2 Karol Podliński 90+6


Niedziela, 14 czerwca

Resovia - Górnik Łęczna 1-1 (0-0)

1-0 Maksymilian Hebel 62 (karny)

1-1 Przemysław Banaszak 80


1. Widzew Łódź             25    48    50-23

2. GKS Katowice           25    47    44-28

3. Górnik Łęczna           25    43    33-30

4. Resovia                     25    43    44-24

5. Olimpia Elbląg           25    41    37-24

6. Błękitni Stargard        25    38   40-39

7. Bytovia                      25    37    35-35

8. Elana Toruń               25    35   33-32

9. Stal Rzeszów            25    34    41-36

10. Skra Częstochowa  25    34   22-33

11. Lech II Poznań        25    33   31-33

12. Pogoń Siedlce         25    33   36-39

13. Garbarnia Kraków   25    32   29-28

14. Górnik Polkowice    25    31   40-33

15. Znicz Pruszków       25    31   34-43

16. Stal Stalowa Wola   25    28   28-39

17. Legionovia               25   19    22-45

18. Gryf Wejherowo       25   14   19-54


II liga piłkarska, 26. kolejka:

Środa, 17 czerwca 2020

Legionovia - GKS Katowice (12:00)

Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo (16:00)

Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów (17:00)

Pogoń Siedlce - Górnik Polkowice (17:00)

Lech II Poznań - Elana Toruń (17:00, Wronki)

Błękitni Stargard - Bytovia (17:00)

Garbarnia Kraków - Widzew Łódź (17:05)

Górnik Łęczna - Znicz Pruszków (17:40)

Skra Częstochowa - Resovia (18:00)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty