Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowe Podkarpacie
II liga (18): Na górze bez zmian2019-11-17 15:04:00

II liga piłkarska, 18. kolejka:

Piątek, 15 listopada 2019

Widzew Łódź - Gryf Wejherowo 4-0


Sobota, 16 listopada

Resovia - Stal Stalowa Wola 3-2 (0-1)

0-1 Robert Dadok 30 (karny)

1-1 Sebastian Zalepa 55

2-1 Adrian Dziubiński 60

3-1 Adrian Dziubiński 62

3-2 Krzysztof Kiercz 82

Czerwona kartka: Szymon Kaliniec (Resovia, 75, druga żółta). Widzów 1685.


Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 1-1 (mecz we Wronkach)

Błękitni Stargard - Górnik Polkowice 3-2

Bytovia - Elana Toruń 1-1


Górnik Łęczna - Garbarnia Kraków 1-0 (1-0)

1-0 Paweł Wojciechowski 35


Niedziela, 17 listopada

Pogoń Siedlce - Stal Rzeszów 2-1 (2-0)

1-0 Dominik Barciak 27

2-0 Adam Mójta 36

2-1 Wojciech Reiman 50 (karny)


Znicz Pruszków - GKS Katowice 2-1


Środa, 27 listopada

Skra Częstochowa - Legionovia (13:00)


1. Resovia                     18    38    34-16

2. Górnik Łęczna           18    38    26-16

3. Widzew Łódź             18    37    37-15

4. GKS Katowice           18    34    30-18

5. Olimpia Elbląg           18    31    27-15

6. Bytovia                      18    29    29-26

7. Błękitni Stargard        18    29   27-26

8. Stal Rzeszów            18    27    28-25

9. Znicz Pruszków         18    24   26-32

10. Górnik Polkowice    18    23   30-21

11. Garbarnia Kraków   18    22   17-19

12. Lech II Poznań        18    22   23-27

13. Pogoń Siedlce         18    21   26-30

14. Elana Toruń             18    20   19-24

15. Stal Stalowa Wola   18    16   18-31

16. Skra Częstochowa  17    15   12-27

17. Gryf Wejherowo       18    10   12-34

18. Legionovia               17     9    14-33


II liga piłkarska, 19. kolejka:

Sobota, 23 listopada 2019

Resovia - Pogoń Siedlce (12:00)

Garbarnia Kraków - Skra Częstochowa (13:00)

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków (13:00, Boguchwała)

Legionovia - Stal Rzeszów (13:00)

Elana Toruń - Błękitni Stargard (13:00)

Lech II Poznań - Górnik Łęczna (13:00, Wronki)

Górnik Polkowice - Olimpia Elbląg (16:00)

GKS Katowice - Gryf Wejherowo (18:00)

Niedziela, 24 listopada

Widzew Łódź - Bytovia (13:05)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty