Strona główna > Sportowe Podkarpacie
Trzecia porażka Garbarzy, tym razem w Mielcu (FILM)2014-03-30 22:55:00

W 22. kolejce II ligi wschodniej Garbarnia przegrała w Mielcu ze Stalą 0-1. Mecz, decyzją wojewody podkarpackiego, odbył się bez publiczności.

Stal Mielec - Garbarnia Kraków 1-0 (1-0)

1-0 Haxhijaj 43 (samob., głową)

Sędziował Mirosław Górecki (Ruda Śl.). Żółte kartki: Metz, Kowalski (G).

STAL: Daniel – Podstolak, Duda, Załucki, Getinger, Domański, Żubrowski, Głaz, Skiba (66 Papka), Buczyński (77 Słotwiński), Łętocha (57 Gawęcki).

GARBARNIA: Sypniewski – Haxhijaj, Kowalski, Pluta, Senderski, J. Górecki, Metz (46 Siedlarz), Kostrubała, Kaczor (84 Fedoruk), Ogar (73 Kalicki), M. Górecki.

Brązowi doznali trzeciej z rzędu porażki. Gospodarze zdobyli zwycięskiego gola niedługo przed przerwą - po dośrodkowaniu w pole karne piłka spadła na głowę walczącego w powietrzu z Dudą Haxhijaja, a nastepnie przelobowała bramkarza.

Krakowianie mieli wcześniej świetną okazję do objęcia prowadzenia. W 22. minucie Ogar znalazł się sam na sam z Danielem, ale przegrał pojedynek.

Garbarnia zajmuje 15. miejsce, z 11-punktową stratą do górnej ósemki dającej utrzymanie w II lidze. Na tej ósmej pozycji plasuje się... Stal Mielec.