Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowe Podkarpacie
TARNOVIA CUP: Triumf Beniaminka2012-02-06 00:23:00

Piłkarze Beniaminka Krosno U-11 wygrali dobrze obsadzony turniej Tarnovia Cup im. Antoniego Barwińskiego. Krośnianie wyprzedzili w Tarnowie Akademię Piłkarską 21 Kraków i Harnasi Tymbark.


Wyniki Beniaminka:
Beniaminek – Tarnovia Tarnów 3-0 (Cichoń 2, samob.)
Beniaminek – DAP Dębica 2-1(Latkiewicz, Knap)
Beniaminek – Iskra Tarnów 3-0 (Półchłopek 2, Cichoń)
Beniaminek – Harnasie Tymbark 1-0 (Cichoń)
Beniaminek – AP 21 Kraków 1-1 (Knap)
Beniaminek – Partizan Bardejov 4-2 (Knap 2, Latkiewicz, Cichoń)
Beniaminek – Igloopol Dębica 0-2

Końcowa kolejność:
1. BENIAMINEK KROSNO 16 pkt
2. AP 21 Kraków 15
3. Harnasie Tymbark 15
4. Partizan Bardejov 13
5. Igloopol Dębica 13
6. DAP Dębica 6
7. Tarnovia Tarnów 1
8. Iskra Tarnów 1

BENIAMINEK: Michał Kandefer, Kacper Bieszczad, Bartosz Prętnik, Jakub Jurczak, Arkadiusz Dziura, Kacper Cichoń, Karol Knap, Wiktor Latkiewicz, Dawid Półchłopek, Kamil Czernij, Błażej Wiśniewski, Sebastian Mikosz. Trener: Grzegorz Raus.

Okiem trenera Grzegorza Rausa:
- Turniej bardzo przydatny ze względów szkoleniowych. Szereg rozmów z trenerami AP 21 Kraków,  Mirosławem Szymkowiakiem i Markiem Koniecznym, dało dużo do myślenia co do kształcenia talentów w Szkółce. Chcemy nawiązać współpracę z AP 21 Kraków. Jest kilka pomysłów i fajnie będzie jak się je zrealizuje. Turniej wyrównany, o zwycięstwo walczyło pięć zespołów. Beniaminek grał solidnie od początku zawodów i nie tracił punktów. Wartościowe wygrane po ładnych meczach z Tymbarkiem i drużyną ze Słowacji dawały nam dużą przewagę. Mecz z AP 21 Kraków stał na najwyższym poziomie w tym dniu. Piękne akcje z obu stron i dużo emocji. Remis z krakusami dał nam już zwycięstwo w zawodach. Ten fakt oraz bardzo długi czas trwania turnieju  sprawił, że w meczu z Igloopolem chłopaki już nie pokazali takiej jakości jak wcześniej. Trzeba pochwalić całą drużynę. Były momenty bardzo dobre w naszej grze, ale błędy też się zdarzały. Cały czas trzeba się uczyć futbolu. Uważam, że w przekroju całego turnieju  lepsza piłkarsko od nas była AP 21, która ma niesamowite możliwości organizacyjne i szkoleniowe. Beniaminek grał zespołowo, ale ma w swoich szeregach perełki, które zdecydowały o wygranej w turnieju. Kto był w Tarnowie to wie o kim mówię. Kibiców - rodziców już nam gratulowali w jednej trzeciej kraju, Tarnów nie był wyjątkiem...

bk,r


beniaminek.jpg
beniaminek2.jpg
beniaminekap21.jpg
wszyscy.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty