Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Wisła: Nowy trener przygotowania motorycznego2021-03-28 19:07:00

Współpraca Daniela Michalczyka z Wisłą Kraków, który w sztabie szkoleniowym pierwszej drużyny odpowiadał za przygotowanie motoryczne zawodników, dobiegła końca. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.Daniel Michalczyk współtworzył sztab Białej Gwiazdy od czerwca 2010 roku, kiedy zastąpił na stanowisku trenera przygotowania motorycznego Paolo Terziottiego. Jego głównym zadaniem była dbałość o jak najszybszy powrót zawodników do pełni sprawności po kontuzjach.  


***


Do sztabu pierwszego zespołu Wisły Kraków dołączyła Agnieszka Jasek-Stanek, która zastąpiła Daniela Michalczyka na stanowisku trenera przygotowania motorycznego. 


Agnieszka Jasek-Stanek jest absolwentką krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha na kierunku fizjoterapia. Doświadczenie zawodowe zdobywała w pracy w charakterze m.in. trenera funkcjonalnego, pomagając w powrocie do sprawności po przebytych urazach oraz zabiegach.  Ukończone kursy oraz szkolenia z osteopatii i terapii manualnej pomagają w skutecznej diagnostyce i doborze odpowiednich środków pod kątem rehabilitacji. 


Nowy członek sztabu jest również instruktorem rekreacji ruchowej: kulturystyki i TRX. Do tej pory współpracowała ze sportowcami głównie dyscyplin indywidualnych.


wisla.krakow.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty