Sparing: Porażka Słoni ze Stalą2021-03-26 19:54:00

W Woli Chorzelowskiej, w meczu sparingowym, Bruk-Bet Termalica Nieciecza zmierzył się z ekstraklasową Stalą Mielec. Mecz zakończył się porażką "Słoni" 1-2.

W pierwszej odsłonie meczu oba zespoły trafiły do siatki z 11 metrów. Najpierw Łukasza Budziłka pokonał Grzegorz Tomasiewicz. Wyrównał Roman Gergel. Faulowany w polu karnym Stali był Marcin Wasielewski. W końcówce I połowy dwukrotnie Stal przed stratą bramki uchronił Gliwa, który świetnie zatrzymał strzały Jovanovicia i Zemana. W drugiej połowie jedyną bramkę zdobył Prokić.

Bruk-Bet Termalica – Stal Mielec 1-2 (1-1)

0-1 Grzegorz Tomasiewicz 15 (karny)

1-1 Roman Gergel 38 (karny)

1-2 Andreja Prokic 49

BBT (I połowa): Budziłek – Grzybek, Klimek, Putiwcew, Wasielewski – Gergel, Jovanović, Hubinek, Bezpalec - Zeman, Śpiewak.

BBT (II połowa): Loska – Grzybek (80 Pek), Bezpalec (78 Biedrzycki), Putiwcew, Wasielewski (70 Kalisz) – Bonecki, Jovanović (78 Vasil), Żyra, Radwański, Śpiewak (63 Janiak), Czarnowski.