Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Puchar Prezesa PZPN: Tarnovia poznała rywali2021-02-10 18:00:00

W siedzibie PZPN przeprowadzono losowanie czwartej edycji Turnieju o Puchar Prezesa PZPN w kategorii U-11 i U-12. Małopolskę reprezentować będą zespoły MKS Tarnovia.


Rozgrywki obędą się w najbliższy weekend, czyli 13 i 14 lutego, a rywalizacja młodych zawodników toczyć się będzie jednocześnie w dwóch warszawskich halach: na Bemowie oraz Woli. Decydujące mecze zaplanowano już tylko w hali na Bemowie.


Wyniki losowania

U-11, 13.02.2021

GRUPA A: UKS Gol Brodnica, ŁKS Łódź, MKS Parasol Wrocław, Znicz Pruszków

GRUPA B: UKS AP Szczecinek, Akademia Piłkarska Perełki, DAP Dębica, BTS Rekord Bielsko-Biała

GRUPA C: AP Energa Gryf Słupsk, UKP GOL Opole, APN Hattrick Białystok, SMP Żuri Olsztyn

GRUPA D: KKP Korona Kielce, Lech Poznań, Warta Gorzów Wlkp., Tarnovia Tarnów


U-12, 14.02.2021

GRUPA A: Znicz Pruszków, AP Namysłów, AP Macieja Murawskiego, UKP AP Reissa Poznań

GRUPA B: MUKS CWZS Bydgoszcz, Śląsk Wrocław, Beniaminek PROFBUD Krosno, Górnik Zabrze

GRUPA C: KKP Korona Kielce, Arkonia Szczecin, SI Arka Gdynia, Lechia 1923 Tomaszów Maz.

GRUPA D: AP TOP-54 Biała Podlaska, Tarnovia Tarnów, AP Wigry Suwałki, Constract Lubawa


– Jestem przekonany, że czekają nas kolejne wielkie emocje. Przed nami rozgrywki, które jak co roku cieszą się wielką popularnością oraz zainteresowaniem. Tradycyjnie w naszym turnieju udział wezmą zawodnicy z kategorii U-11 oraz U-12. Ubiegłoroczne zmagania stały na wysokim poziomie. Młodzi piłkarze zaprezentowali duże umiejętności i liczę, że w najbliższy weekend będzie tak samo. W trzeciej edycji nie przeszkodziła nam pandemia i tak będzie tym razem. Zależy nam na zdrowiu i bezpieczeństwu uczestników, a co za tym idzie – PZPN przygotował specjalny protokół medyczny. Na dwie hale, w których będą odbywały się zawody, wejdą tylko ci zawodnicy, którzy zostali zbadani i będą zdrowi. Niestety, ze swoimi pociechami nie przyjadą ich rodzice, bo nasz turniej musi się odbyć bez udziału publiczności, ale będzie oczywiście obecny kanał Łączy Nas Piłka. W tym roku przeprowadzimy transmisje od pierwszego spotkania w fazie grupowej aż do konfrontacji finałowych. Rywalizację młodych piłkarzy obserwować będą przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz trenerzy naszych reprezentacji narodowych. Jestem przekonany, że w naszych notesach znajdą się kolejne nazwiska utalentowanych zawodników. Życzę powodzenia i dobrej zabawy – powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN. 


Z powodu pandemii koronawirusa impreza odbywać się będzie bez udziału publiczności. Portal Łączy Nas Piłka, wychodząc naprzeciw rodzinom i kibicom uczestników zmagań, przeprowadzi transmisje z całego turnieju. Mecze fazy grupowej od godziny 9:00 (zarówno w sobotę, jak i niedzielę, w obydwu kategoriach wiekowych) będą do obejrzenia tylko na portalu Łączy Nas Piłka, a faza półfinałowa z komentarzem na otwartym kanale You Tube od 17:00 (również w sobotę i niedzielę). Serdecznie zapraszamy do oglądania!


pzpn.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty