Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Michał Kitliński w Hutniku2021-01-23 18:46:00

To już czwarty zimowy transfer Hutnika Kraków. Nowym piłkarzem II-ligowców został Michał Kitliński. 25-latek przenosi się na Suche Stawy z Sokoła Sieniawa, pomocnik związał się z umową do końca czerwca 2021 roku. 


Kitliński jesienią w barwach Sokoła (III liga) rozegrał 17 meczów, w których 5-krotnie wpisał się na listę strzelców. W przeszłości występował m.in. w takich klubach jak Pogoń Siedlce, Energetyk ROW Rybnik, Row 1964 Rybnik, Legionovia Legionowo, Garbarnia Kraków, Stal Stalowa Wola, AC Este (Włochy), Sokół Sieniawa. Na poziomie II ligi rozegrał dotąd 58 spotkań i strzelił 3 bramki. Ma również na swoim koncie jeden występ w I lidze (Pogoń Siedlce), natomiast w sezonie 2017/18 wywalczył z Garbarnią awans na zaplecze ekstraklasy. 


***


Paweł Pyciak nie będzie już reprezentował barw Hutnika. Umowa z zawodnikiem została rozwiązana za porozumień stron. Pyciak powrócił na Suche Stawy w czerwcu 2019 roku. W bieżącym sezonie na II-ligowych boiskach wystąpił w jednym spotkaniu. W sumie w barwach Dumy Nowej Huty rozegrał 62 mecze, strzelił 10 bramek.


***


Adrian Wójcik na mocy porozumienia stron opuszcza szeregi Hutnika. 24-latek na Suche Stawy przybył w lipcu ubiegłego roku. W bieżącym sezonie wystąpił w dwóch spotkaniach II ligi. 


nh2010.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty