Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Trzy transfery Hutnika2021-01-12 22:44:00

Nowym piłkarzem II-ligowego Hutnika Kraków został Kamil Bełczowski. 24-latek przenosi się na Suche Stawy z Wisły Sandomierz. Urodzony w Krakowie napastnik podpisał kontrakt do 31 grudnia 2021 roku.


W poprzedniej rundzie, w barwach sandomierskiej Wisły, strzelił 8 bramek w 20 spotkaniach. W przeszłości reprezentował m.in. takie kluby jak: OKS Opatów, KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski, KSZO 1928 Ostrowiec Świętokrzyski, Alit Ożarów i Wisła Sandomierz. Na boiskach III ligi wystąpił dotąd 112 razy i zdobył 16 bramek.


Kolejnym zawodnikiem, który wzmocnił Hutnika w przerwie zimowej jest Piotr Zmorzyński. Wychowanek Orląt Radzyń Podlaski na Ptaszyckiego 4 trafił ze Stali Stalowa Wola. 26-latek podpisał kontrakt do 30 czerwca 2021 roku. 


Do tej pory występował m.in. w Orlętach Radzyń Podlaski, Wiśle Puławy, Stali Stalowa Wola. Na II-ligowych boiskach rozegrał 26 meczów, w których strzelił 2 bramki. W minionej rundzie wystąpił w 19 spotkaniach III ligi i 2 PP. 


Trzecim nabytkiem Hutnika Kraków podczas przerwy zimowej jest Tomasz Wojcinowicz. 24-letni stoper zamienił Sandomierz na Kraków. Były obrońca sandomierskiej Wisły podpisał kontrakt z Hutnikiem obowiązujący do 31 grudnia 2021 roku.


W swoim piłkarskim CV defensor ma m.in. takie kluby jak: Unia Białogard, Lech Poznań (juniorzy), Arka II Gdynia, Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie, Legionovia Legionowo, Ursus Warszawa, Gryf Wejherowo, Wisła Sandomierz. Na swoim koncie ma 34 spotkania rozegrane na poziomie II-ligowym. W bieżącym sezonie, w rundzie jesiennej zagrał w 18 meczach III ligi, w których zdobył 4 bramki.


nh2010.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty