Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
3 liga: dwie wygrane i remis małopolskich zespołów2020-10-11 08:45:00

To była udana sobota dla małopolskich drużyn występujących w grupie czwartej 3. ligi. W 14. kolejce wygrały swoje mecze Podhale Nowy Targ i rezerwa Cracovii, a remis z Zamościa przywiozła Jutrzenka Giebułtów.


Podhale Nowy Targ - Korona II Kielce 3-0 (2-0)

1-0 Damian Lepiarz 25

2-0 Michał Nawrot 38

3-0 Michał Nawrot 52

Sędziowali: Michał Fudala - Sławomir Budło, Radosław Kraj (KS Brzesko). Żółte kartki: Dawid Lisowski, Dawid Słabosz - Mateusz Mianowany, Marek Mizia, Michał Nawrot, Daniel Wajsak.

PODHALE: Styrczula - Smoleń, Lewiński, Wajsak, Potoniec (65 Gill), Mizia (56 Tonia), Mianowany (80 Janiczak), Dynarek, Molis, Nawrot (56 Grunt), Lepiarz (80 Burnat). Trener: Marcin Zubek.


Hetman Zamość - Jutrzenka Giebułtów 2-2 (1-0)

1-0 Rafał Turczyn 24

1-1 Krzysztof Kozieł 53

2-1 Rafał Kruczkowski 63 (karny)

2-2 Tomasz Kaczor 68

Sędziowali: Konrad Tomczyk - Adam Włoch, Ireneusz Lis (KS Jarosław). Żółte kartki: Rafał Turczyn, Norbert Myszka, Okan Ozcifci, Damian Pupeć i Jarosław Czarniecki (trener) – Maciej Kozicki.

JUTRZENKA: Guguła - Bizoń, Zieliński, Kowalski, Leśniak, Bierówka (46 K. Kozieł), Balawender, Kaczor (81 Pietrzyk), Litewka (46 B. Kozieł), Majcherczyk, Zawadzki (77 Kozicki). Trener: Piotr Powroźnik.


Stal Kraśnik - Cracovia II 0-3 (0-1)

0-1 Matheus Santos 22

0-2 Patryk Zaucha 85

0-3 Patryk Zaucha 87

Sędziowali: Anna Adamska - Katarzyna Chrzanowska, Paweł Kocia (KS Kielce). Żółte kartki: Adrian Popiołek - Daniel Pik, Mateusz Pieńczak.

CRACOVIA II: Wilk - Bracik, Pieńczak, Zaucha, Jarzynka, Ożóg, Pik (90 Rząsa), Supryn, Wiśniewski, Matheus (64 Vinicius), Strózik (88 Bała). Trener: Piotr Giza.


W pozostałych meczach:

KS Wiązownica - Stal Stalowa Wola 0-6

Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka Pełkińska 0-1

Siarka Tarnobrzeg - Avia Świdnik 2-1

Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1

Lewart Lubartów - Podlasie Biała Podlaska 2-0

Wisła Puławy - Sokół Sieniawa 1-1

11.10: ŁKS Łagów - Orleta Radzyń Podlaski


Czołówka tabeli:

1. Wisła Puławy          14  35  36-17

2. Sokół Sieniawa       14  28  27-9

3. Wisła Sandomierz  14  28  23-11

....

9. Podhale N. Targ     12  21  20-13

17. Cracovia II            14  12  12-27

20. Jutrzenka              11   9   9-31

(ST)




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty