Kiosk
- STANISŁAW STRUG. Dopiero w liceum zyskałem szansę gry na boisku z bramkami
- MARIAN FIDO. Człowiek, któremu chce się chcieć
- JAN KOWALCZYK. Sport bez rywalizacji przestaje być sportem
- FUTBOL MAŁOPOLSKI. Grzegorz Bartosz: Garbarnia jest jedna. Zrobię wszystko, aby mówiła jednym głosem
- Paulo Sousa: Ufam umiejętnościom polskich piłkarzy
- Ranking "Forbesa": Wpływowy Lewandowski
- Za miesiąc Wisła Kraków SA będzie mieć Akademię
- Boniek: Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej same podejmą decyzje w sprawie dokończenia sezonu w III lidze i klasach niższych
- Małopolska chciałaby grać...
- Nie ma decyzji w sprawie III ligi i klas niższych
MISTRZOSTWA POLSKI KIBICÓW SPORTOWYCH
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- 48. MP Kibiców Sportowych już w sobotę w Gostyniu
- Ćwierćwiecze super kibica Stanisława Sienkiewicza
- Mistrzostwa Mistrzów Kibiców Sportowych: pytania i odpowiedzi
- Adam Sokołowski Mistrzem Mistrzów, podziękowania dla Stanisława Sienkiewicza
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025, eliminacje cd.
- OMNIBUS SPORTOWY. Kolejny triumf Adama Sokołowskiego
- 48. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych - Gostyń 2025
W 3. kolejce II ligi piłkarskiej Garbarnia Kraków zdobyła pierwsze punkty odnosząc zwycięstwo wyjazdowe nad beniaminkiem z Kalisza.
KKS 1925 Kalisz - Garbarnia Kraków 1-2 (1-0)
1-0 Bartłomiej Maćczak 39
1-1 Jakub Bąk 63
1-2 Donatas Nakrosius 69
Sędziował Marcin Bielawski (Katowice). Żółte kartki: Chojnowski, Łuszkiewicz – Laskoś, Bąk, Nakrosius.
KKS: Krakowiak – Zawistowski, Waleńcik, Gawlik, Żytko, Radzewicz - Chojnowski (61 Kamiński), Tunkiewicz (83 Kaczyński), Łuszkiewicz (72 Borecki), Hiszpański (73 Sabiłło) - Maćczak (62 Majewski).
GARBARNIA: Kozioł – Kowalski, Duda, Masiuda, Nakrosius, Marszalik (90 Klimek), Laskoś (46 Kardas), Kołbon (56 Serafin), Kuczak, Radwanek (46 Bąk), Feliks.
Końcowe fragmenty I połowy to spora przewaga kaliszan, którzy udokumentowali ją golem. W 39. minucie Zawistowski dośrodkował w pole karne, a akcję zamknął Maćczak. Przed przerwą gospodarze mieli drugą okazję. Piłkę w szesnastce przejął Tunkiewicz, ograł dwóch defensorów Garbarni i znalazł się na piątym metrze, ale w wybornej sytuacji przestrzelił.
Garbarnia w II połowie przystąpiła do ataków. W 63. minucie na rajd prawą stroną boiska zdecydował się Kowalski, który ograł rywala i obsłużył podaniem Serafina. Ten znajdując się w polu karnym uderzył na bramkę Krakowiaka, który zdołał jeszcze odbić futbolówkę, lecz wobec dobitki Bąka był bezradny.
Sześć minut później Garbarnia wyszła na prowadzenie. Serafin dośrodkował w pole karne, tam Masiuda zgrał do Nakrosiusa, a Litwin precyzyjnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy.
Kaliszanie dążyli do remisu. W 72. minucie instynktowną interwencją popisał się Kozioł, a dobitka Żytki była niecelna. Tuż przed końcem z lewego skrzydła huknął Radzewicz, trafiając w słupek.
Źródło:
garbarnia.krakow.pl
Flesz z kraju i ze świata
- Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym: Katarzyna Niewiadoma i Rafał Majka najlepsi w Dobczycach!
- Sukces Kajetanowicza i Szczepaniaka w Radzie Akropolu
- Zbigniew Maczugowski nie żyje
- Gala ORLEN Basket Ligi za nami
- Po 30 latach mistrzostwa Polski znów w Małopolsce: kolarskie święto w Dobczycach i Szczyrzycu
- Grzmot z Oklahomy mistrzem NBA
- Koszykarze Legii mistrzem po 56 latach
- Nie żyje Mieczysław Młynarski
- Andrzej Kucharczyk nie żyje
- Krystian Dziubiński trenerem hokeistów Cracovii
- ME U21: Porażka z Francją (FOTO 2)
- ME U21: Porażka z Francją (FOTO)
- Adam Sokołowski po raz 28. mistrzem Polski kibiców sportowych
- Wieczysta w I lidze! (FOTO)
- ME U21: Klęska z Portugalią (FOTO)
Sportowa Małopolska
- Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym: Katarzyna Niewiadoma i Rafał Majka najlepsi w Dobczycach!
- Zbigniew Maczugowski nie żyje
- Po 30 latach mistrzostwa Polski znów w Małopolsce: kolarskie święto w Dobczycach i Szczyrzycu
- Andrzej Kucharczyk nie żyje
- Krystian Dziubiński trenerem hokeistów Cracovii
- Wieczysta w I lidze! (FOTO)
- Zostań uczniem Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Szkoły Sportowej Piłki Nożnej w Nowej Hucie
- Luka Elsner trenerem Cracovii
- Sandecja awansowała do II ligi
- Aleksander Kobyliński nie żyje. Makino: odejście legendy
- Małopolskie ćwierćfinały PP: bez niespodzianek
- JAKO IV liga: 11 bramek w Bochni
- Marciniak sędzią, a... Krzysztyniak delegatem
- Puszcza - Pogoń 4-5 (FOTO)
- Małopolska gra 26 kwietnia
- Wisła - Pogoń 1-0 (FOTO)
- Puchar Polski dla siatkarzy Jastrzębskiego Węgla (FOTO 2)
- TAURON Puchar Polski dla siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Klątwa została zdjęta (FOTO)
- Siatkarze z Jastrzębia i Zawiercia w finale TAURON Pucharu Polski: krakowskie deja vu
- Finałowy turniej Pucharu Polski siatkarzy w Krakowie: 30 tysięcy widzów na trybunach, doborowy kwartet pretendentów