Sparingowa wygrana Słoni z Cracovią2020-08-12 13:29:00

W meczu sparingowym rozegranym na stadionie Bruk-Betu Termaliki w Niecieczy "Słonie" pokonały Cracovię 3-1.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Cracovia 3-1 (3-0)

1-0 Patrik Misak 8

2-0 Piotr Wlazło 40

3-0 Patrik Misak 43

3-1 Michal Siplak 90 (karny)

BBT: Kąkolewski – Wasielewski, Oleksy, Perez, Grabowski – Stefanik (62 Kalisz), Jovanović (15 testowany), Bezpalec, Wlazło (62 Matuszewski), Misak - Pietraszkiewicz (46 Snopczyński).

CRACOVIA (I połowa): Hrosso - Rapa, Dytiatiev, Jablonsky, Pestka - Loshaj, van Amersfoort, Hanca, Wdowiak - Alvarez, Bała.

CRACOVIA (II połowa): Peskovic - Siplak, Helik, Marquez, Gardawski (65 Bala) - Ferraresso, Rubio, Rakoczy, Dimun, Kanach - Cecaric.

Wynik otworzył 8. minucie Misak, który płaskim strzałem zza pola karnego pokonał Hrosso.

Kolejne bramki padły pod koniec I połowy. Najpierw w swoim stylu w pole karne wbiegł Wlazło i podwyższył prowadzenie „Słoni”, a tuż przed przerwą po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wynik na 3-0 ustalił Misak.

Po zmianie stron były roszady w jednym i drugim zespole. Gol na 3-1 padł w ostatniej minucie gry. Skutecznym egzekutorem rzutu karnego okazał się Siplak.

„Słonie” kolejny mecz kontrolny zagrają już w najbliższą sobotę. W Niecieczy zmierzą się z Garbarnią Kraków.