Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Piszczek i Kujawa odchodzą z Garbarni2020-07-31 17:00:00

Po 7 nieprzerwanych latach spędzonych przy ul. Rydlówka 23, z Garbarnią Kraków żegna się Norbert Piszczek. Kontrakt obrońcy wygasający z końcem sezonu nie zostanie przedłużony.


27-latek do brązowej rodziny dołączył w lipcu 2013 roku, gdy jako wolny zawodnik związał się umową z Garbarnią. Łącznie w brązowo-białych barwach wystąpił 118 razy, dwukrotnie wpisując się na listę strzelców. W obecnym sezonie w drużynie prowadzonej przez trenera Łukasza Surmę zanotował jeden występ, w Totolotek Pucharze Polski przeciwko Bytovii. Z „Młodymi Lwami” osiągnął dwa awanse sportowe, do drugiej oraz pierwszej ligi.


***


Krystian Kujawa, środkowy obrońca „Brązowych”, po rocznym pobycie przy ul. Rydlówka 23 żegna się z klubem. Umowa wygasająca wraz z końcem sezonu nie zostanie przedłużona.


24-latek zasilił szeregi Garbarni przed startem sezonu 2019/2020 i było to jego drugie podejście do drużyny „Brązowych”. W zakończonych rozgrywkach zanotował 23 spotkania ligowe oraz jedno w Totolotek Pucharze Polski. Ponadto zaliczył jedno trafienie dla drużyny prowadzonej przez trenera Łukasza Surmę, otwierając wynik spotkania w Wejherowie.


garbarnia.krakow.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty