Zwycięski restart Słoni2020-06-02 23:17:00

To był udany powrót piłkarzy Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Po 94 dniach przerwy ponownie zagrali o punkty w Fortuna 1 Lidze i wygrali 1-0 z Wigrami Suwałki.

23. kolejka: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Wigry Suwałki 1-0 (1-0)

1-0 Piotr Wlazło 38

Sędziował Daniel Kruczyński (Żywiec). Żółte kartki: Miković - Wełniak, Aftyka, Dobrotka, Karankiewicz. Mecz bez publiczności.

BBT: Loska – Wasielewski, Putiwcew, de Amo Perez, Grabowski – Jovanovic, Wlazło, Misak (73 Bezpalec), Gergel, Mikovic (52 Orzechowski) – Gutkovskis (90 Jelic).

WIGRY: Balawejder – Matuszewski, Karankiewicz, Gierach, Sołdecki (73 Adamec) - Aftyka, Dobrotka, Huertas, Sauczek (70 Żebrakowski), Gojko, Wełniak (80 Bartczak).

Gospodarze zdobyli zwycięskiego gola w 38. minucie. Marcin Grabowski wrzucił piłkę w pole karne, a tam głową Piotr Wlazło skierował ją do siatki.