Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Łukasz Kubik odchodzi z Bronowianki2020-05-17 13:25:00

Trener Łukasz Kubik kończy pracę z występującymi w krakowskiej klasie okręgowej piłkarzami Bronowianki. Samodzielnie prowadził zespół przez dwie rundy, wcześniej był asystentem Czesława Palika, obecnego dyrektora sportowego bronowickiego klubu. Od nowego sezonu 42-letni Kubik ma prowadzić nieistniejący jeszcze zespół rezerw Wieczystej. Nowy klub poinformował już o tym oficjalnie i zaprezentował nowego pracownika w klubowych szatach.


Łukasz Kubik, związany z Bronowianką od 10 lat, objął stanowisko pierwszego trenera seniorów Bronowianki przed rundą wiosenną ubiegłego sezonu (2018/2019). Zastąpił Czesława Palika, który został dyrektorem sportowym w klubie. Pod wodzą Kubika zespół zakończył ubiegłe rozgrywki na 7. miejscu w tabeli gr. II krakowskiej okręgówki. Takie samo drużyna zajęła po obecnym sezonie, w którym - z powodu koronawirusa - rozegrano tylko jedną rundę.


Teraz szkoleniowiec przenosi się do Wieczystej. Będzie tam prowadził zespół rezerw, który ma dopiero zostać zgłoszony do rozgrywek piłkarskich od nowego sezonu. Pierwszy zespół tego klubu zajął w tym sezonie 2. miejsce w 2. grupie  okręgówki, w której gra też Bronowianka. Klub z Wieczystej przedstawił już nowego pracownika na swojej stronie internetowej w nowych szatach klubowych. 


bronowianka.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty