Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Andrzej Paszkiewicz trenerem juniorów Cracovii2020-05-14 20:18:00

Oficjalne zakończenie sezonu 2019/20 w Centralnej Lidze Juniorów to jednocześnie początek przygotowań do kolejnych zmagań. W rozgrywkach 2020/21 zespół juniorów starszych Cracovii poprowadzi trener Andrzej Paszkiewicz.


Jednocześnie nowym szkoleniowcem juniorów młodszych zostaje Jakub Dziółka, dotychczasowy trener starszej grupy. Zmiana ma na celu zachowanie ciągłości szkoleniowej w grupach młodzieżowych i dyktowana jest przejściem dotychczasowego zespołu U-17 do wyższej grupy wiekowej.


- System płynnego przechodzenia trenerów wraz ze swoimi rocznikami ma stać się docelowym w szerszej perspektywie czasu - komentuje trener I zespołu Pasów i wiceprezes klubu ds. sportowych, Michał Probierz. - Zależy nam na dobrych wynikach naszych grup młodzieżowych, a jednocześnie chcemy jak najlepiej szkolić młodych zawodników. Stabilizacja na pozycji trenera zapewniać będzie przyszłym pokoleniom naszych graczy bezpieczną zmianę podczas "awansów" na kolejne szczeble rozgrywek.


W przerwanych przez pandemię koronawirusa zmaganiach Centralnej Ligi Juniorów U-17 zespół pod wodzą trenera Paszkiewicza nie przegrał ani jednego meczu. W trakcie 14 spotkań, rozegranych jesienią, odniósł 12 zwycięstw i dwukrotnie dzielił się punktami, z 11 punktami przewagi zostając mistrzem rundy w grupie D. Podczas rundy wiosennej Pasy zdążyły rozegrać jedno spotkanie, w którym pokonały rówieśników z Kielc 3-1.


cracovia.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty