Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Treningi Cracovii w specjalnym trybie2020-03-20 23:10:00

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną na terenie kraju, a także czasowym zawieszeniem rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, piłkarze Cracovii przez najbliższy tydzień - poczynając od niedzieli - rozpoczynają cykl zajęć indywidualnych. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, treningi prowadzone będą autonomicznie w wypadku każdego z piłkarzy.


Wszyscy gracze I zespołu otrzymają z klubu sprzęt oraz specjalne wytyczne w zakresie ochrony antywirusowej. Maksymalnie ograniczony zostanie ich kontakt ze światem zewnętrznym, zaś zdrowie podczas zajęć podlegać będzie monitoringowi. Każdy z zawodników zobowiązany został ponadto do relacjonowania przebiegu treningów. W planie znajdują się również spotkania ze sztabem w formie wideokonferencji.


Dalsze plany I zespołu ustalane będą w oparciu o rozwój sytuacji epidemicznej w Polsce. Klub na bieżąco monitoruje także aktualne zalecenia GIS i Ministerstwa Zdrowia, do których dostosuje ewentualne zmiany harmonogramu w kolejnych dniach bądź tygodniach.


cracovia.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty