Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Zima Cracovii2019-11-29 21:10:00

Znane są plany Cracovii na zimową przerwę w rozgrywkach PKO BP Ekstraklasy.


Przed wznowieniem ligowych zmagań w lutym 2020 roku zespół krakowski rozegra łącznie 5 spotkań kontrolnych. Cztery z nich odbędą się na terenie tureckiego Belek podczas tradycyjnego zgrupowania.


Po raz pierwszy w nowym roku zawodników Cracovii będzie można zobaczyć - jak zawsze - podczas Treningu Noworocznego. Właściwy cykl przygotowawczy rozpoczną 10 stycznia, kiedy przejdą badania wydolnościowe.


Tuż przed rozpoczęciem zagranicznego zgrupowania, Pasy w pierwszym sparingu nadchodzącej zimy zmierzą się z I-ligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie zostanie rozegrane 17 stycznia. Dzień później Cracovia uda się do Turcji.


Rywalami będą tam reprezentanci rozgrywek austriackiej Bundesligi - znajdujące się aktualnie w górnej połowie tabeli drużyny TSV Hartberg i Rapidu Wiedeń. Ponadto Pasy zmierzą się z aktualnym zdobywcą rumuńskiego Pucharu Ligi, Viitorulem Konstanca i Dynamem Moskwa.


Po powrocie do kraju zespół nie planuje rozgrywania sparingów. Ostatnie dni przygotowań przed inauguracją ligowej wiosny spędzi na treningach na własnych obiektach.


Plan przygotowań Cracovii do wiosny 2020:

- 1 stycznia: Trening Noworoczny przy ul. Józefa Kałuży 1

- 10 stycznia: badania wydolnościowe

- 17 stycznia: mecz kontrolny z Podbeskidziem Bielsko-Biała (gospodarz zostanie podany wkrótce)

- 18 stycznia: wylot do tureckiego Belek

- 18 stycznia - 2 lutego: zgrupowanie w Turcji, mecze kontrolne z Viitorulem Konstanca, TSV Hartberg, Rapidem Wiedeń i Dynamem Moskwa

- 2 lutego: powrót do kraju, treningi na własnych obiektach


cracovia.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty