KO 2 Kraków: Na koniec sezonu Węgrzce lepsze od Wieczystej2019-06-15 05:45:00

Mecz ostatniej kolejki Klasy Okręgowej Kraków 2, pomiędzy TS Węgrzce i Wieczystą, rozegrany został już w piątek.

Obie drużyny, wielcy przegrani w walce o awans do IV ligi, mimo upału stworzyły niezłe widowisko. Gospodarze prowadzili już 2-0 po uderzeniach z bliska i wcześniejszych dośrodkowaniach z prawej strony. A mogło być wyżej, jednak w 27 minucie po strzale Łukasza Białkowskiego futbolówkę z linii bramkowej wybił Bartosz Iwan.

Wieczysta przed przerwa zdobyła kontaktowego gola. Autorem był Szymon Witek;  piękną akcje przeprowadził Piotr Madejski i wyłożył koledze piłkę jak na tacy. Po zmianie stron miejscowi szybko dołożyli jeszcze jedną bramkę i pewnie wygrali. W 76 minucie Michał Guja nie wykorzystał rzutu karnego (obrona Kamila Dykasa).

TS Węgrzce - Wieczysta Kraków 3-1 (2-1)

1-0 Krzysztof Koselak 22

2-0 Patryk Moskal 36

2-1 Szymon Witek 39

3-1 Patryk Świrk 51

Sędziowali: Mariusz Kucia - Tomasz Tatarzyński, Jan Moskal (KS Kraków).

WĘGRZCE: Sowa (71 Dykas) - Chuchro, Czernecki, Moskal, Łucarz - Świrk, Koselak (75 Sławek), Wojdała, Białkowski, Gagaj - Koselak. Trener: Kamil Mrózek.

WIECZYSTA: Mytych (76 Baka) - Ptak, Iwan (46 Górka), Niechciał, Guzik - Madejski (46 Sąder), Banachowicz (46 Guja), Fudali, Buras (61 Nosek), Suchan - Witek. Trener: Michał Guja.