Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Niespodzianki w pierwszym dniu Memoriału Stanisława Syrdy2019-01-13 00:02:00

Osasuna Pompeluna i Andalaro Krzeszowice to zwycięzcy grup eliminacyjnych w VII Memoriale Stanisława Syrdy, rozgrywanym w weekend (12-13 stycznia 2019 r.) w hali krakowskiej Bronowianki. Za nieco tajemniczo brzmiącymi nazwami kryją się zespoły oparte na całkiem znanych w piłkarskim światku nazwiskach. Czy mogą sprawić niespodzianki w niedzielnych finałach Memoriału? Mogą, ale na pewno będą im to chcieli utrudnić pozostali finaliści: Nadwiślan Kraków, Jutrzenka Giebułtów, Nidzica Dobiesławice, Orzeł Myślenice oraz dwie drużyny Bronowianki. Początek niedzielnych gier o godz. 9 w hali Bronowianki w Krakowie (ul. Zarzecze 124 A)


Do fazy finałowej memoriału awansowały po cztery najlepsze zespoły grup eliminacyjnych. Teraz zagrają w dwóch 4-zespołowych grupach – C i D. Po 2 najlepsze drużyny z grup C i D awansują do półfinału, zespoły z miejsc 3 i 4 zagrają o miejsca 5. i 7., przegrani z półfinałów o 3. miejsce.


Grupa C 

1A  Osasuna Pompeluna 

2B  Nidzica Dobiesławice 

3B  Orzeł Myślenice 

4A  Bronowianka II


Grupa D

1B  Andalaro Krzeszowice

2A  Nadwiślan Kraków

3A  Jutrzenka Giebułtów

4B  Bronowianka I


Program fazy finałowej - niedziela, g. 9-15.40

9:00-9:15        1A - 4A    Osasuna Pompeluna - Bronowianka II 

9:20-9:35        1B - 4B    Andalao Krzeszowice - Bronowianka I

9:40-9:55        2B - 3B    Nidzica Dobiesławice - Orzeł Myślenice

10:00-10:15    2A - 3A     Nadwiślan Kraków - Jutrzenka Giebułów  

10:20-10:35    1A - 3B     Osasuna Pompeluna - Orzeł Myślenice

10:40-10:55    1B - 3A     Andalaro Krzeszowice - Jutrzenka Giebułtów

11:00-11:15    2B - 4A     Nidzica Dobiesławice - Bronowianka II

11:20-11:35    2A - 4B     Nadwiślan Kraków - Bronowianka I

11:40-11:55    1A - 2B     Osasuna Pompeluna - Nidzica Dobiesławice  

12:00-12:15    1B - 2A     Andalaro Krzeszowice - Nadwiślan Kraków

12:20-12:35    3B - 4A     Orzeł Myślenice - Bronowianka II

12:40-12:55    3A - 4B     Jutrzenka Giebułtów - Bronowianka I


Półfinały

13.00-13.20 1C - 2D 

13.25-13.45 2C - 1D


Mecze o miejsca

O 7. miejsce  13.50-14.10   4C - 4D 

O 5. miejsce 14.15-14.35    3C – 3D

O 3. miejsce 14.40-15         przegrani z półfinałów

O 1. miejsce 15.05-15.25    wygrani z półfinałów


Uroczyste zakończenie turnieju i wręczenie ok. g. 15.40.Harmonogram minutowy turnieju może ulec drobnym zmianom, niezależnym od organizatorów.


Sponsorzy nagród: Akropol, Bronowianka Kraków, Select MG Sport, Akademia Młodego Sportowca MagicSports Sp. z o.o., rodzina patrona, Maxima Sport.

Patronat medialny sprawuje SPORTOWETEMPO.PL


Eliminacje w gr. A

Nadwiślan – Bieżanowianka 4:0                                    

Kmita Zabierzów – Osasuna Pompeluna 0:1                    

Bronowianka II – Cracovia Oldboje 3:0                          

Jutrzenka Giebułtów – Sparta Kazimierza Wielka 1:1       

Nadwiślan – Osasuna Pompeluna 1:2                            

Bieżanowianka – Kmita Zabierzów 3:0                           

Bronowianka II – Sparta Kazimierza Wielka 2:1               

Cracovia Oldboje – Jutrzenka Giebułtów 1:6                  

Nadwiślan – Kmita Zabierzów 1:3                                            

Bieżanowianka – Osasuna Pompeluna 0:4                       

Bronowianka II – Jutrzenka Giebułtów 1:1                      

Cracovia Oldboje – Sparta Kazimierza Wielka 1:3             

Nadwiślan – Bronowianka II 1:1                                   

Bieżanowianka – Cracovia Oldboje 1:1                          

Kmita Zabierzów – Jutrzenka Giebułtów 0:1

Osasuna Pompeluna – Sparta Kazimierza Wlk. 1:1

Nadwiślan – Cracovia Oldboje 3:0

Bieżanowianka – Jutrzenka Giebułtów 0:1

Kmita Zabierzów – Sparta Kazimierza Wielka 3:1

Osasuna Pompeluna – Bronowianka II 2:0

Nadwiślan – Jutrzenka Giebułtów 2:1

Bieżanowianka – Sparta Kazimierza Wielka 2:0

Kmita Zabierzów – Bronowianka II 0:2

Osasuna Pompeluna – Cracovia Oldboje 0:1

Nadwiślan – Sparta Kazimierza Wielka 3:0

Bieżanowianka – Bronowianka II 2:2

 Kmita Zabierzów – Cracovia Oldboje 3:0

Osasuna Pompeluna – Jutrzenka Giebułtów 0:0


1. Osasuna Pompeluna    14 pkt   10:2 

2. Nadwiślan                    13           15:7 

3. Jutrzenka Giebułtów    12           11:5 

4. Bronowianka II             12   11:7 

5. Kmita Zabierzów              9            9:7 

6. Bieżanowianka              8            8:12  

7. Sparta KazimierzaWielka 5            7:13 

8. Cracovia Oldboje      1            3:20  


Eliminacje w gr. B

Bronowianka I – LKS Rudnik 1:1

Nidzica Dobiesław – LKS Potok Więckowice 4:1

Gołąb Team – Andalaro Krzeszowice 2:2

Bronowicki – Orzeł Myślenice 1:4

Bronowianka I – LKS Potok Więckowice 4:0

LKS Rudnik – Nidzica Dobiesławice 0:0

Gołąb Team – Orzeł Myślenice 0:0

Andalaro Krzeszowice – Bronowicki 3:1

Bronowianka I – Nidzica Dobiesławice 0:0

LKS Rudnik – LKS Potok Więckowice 2:0

Gołąb Team – Bronowicki 2:1

Andalaro Krzeszowice – Orzeł Myślenice 3:1

Bronowianka I – Gołąb Team 2:1

LKS Rudnik – Andalaro Krzeszowice 2:1

Nidzica Dobiesławice – Bronowicki 3:2

LKS Potok Więckowice – Orzeł Myślenice 0:5

Bronowianka I – Andalaro Krzeszowice 1:1

LKS Rudnik – Bronowicki 0:2

Nidzica Dobiesławice – Orzeł Myślenice 3:2

LKS Potok Więckowice – Gołąb Team 0:3

Bronowianka I – Bronowicki 1:0

LKS Rudnik – Orzeł Myślenice 0:2

Nidzica Dobiesławice – Gołąb Team 3:0

LKS Potok Więckowice – Andalaro Krzeszowice 1:6

Bronowianka I – Orzeł Myślenice 1:2

LKS Rudnik – Gołąb Team 3:0

Nidzica Dobiesławice – Andalaro Krzeszowice 2:3

LKS Potok Więckowice – Bronowicki 0:2


1. Andalaro Krzeszowice 14 19:10 

 2. Nidzica Dobiesławice          13  15:8 

 3. Orzeł Myślenice                  13  16:18 

 4. Bronowianka I                  12  10:5 

 5. LKS Rudnik                  11   8:6 

 6. Gołąb Team                    8  8:12 

 7. Bronowicki                            6  9:13 

 8. Potok Więckowice            0  2:26 

ST/Bronowianka.pl


mem1921.jpg
mem195.jpg
mem1924.jpg
mem1922.jpg
mem1923.jpg
mem198.jpg
mem193.jpg
mem194.jpg
mem196.jpg
mem197.jpg
mem1920.jpg
mem199.jpg
7memorialplakat.jpg
mem1926.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty