Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Siódma porażka Słoni2018-09-23 13:05:00

W 11. kolejce Fortuna 1 Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał z Chrobrym Głogów 1-2. To już siódma porażka "Słoni".


Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Chrobry Głogów 1-2 (1-0)

1-0 Artem Putiwcew 37

1-1 Michał Borecki 66

1-2 Damian Kowalczyk 82

Sędziował Robert Marciniak (Kraków). Żółte kartki: Purece - Ratajczak, Zejdler. Widzów 1215.

BBT: Trela - Szymonowicz, Szarek, Putiwcew, Grzelak – Skóraś, Jovanović (82 Kiełb), Stefanik (69 Purece), Kupczak, Gergel – Gutkovskis (72 Misak).

CHROBRY: Abramowicz – Ilków-Gołąb, Michalec, Stolc, Ratajczak – Mandrysz (7 Zejdler), Borecki, Maćkowski (72 Nowicki), Pawlik, Machaj (53 Napolov) - Kowalczyk.


W 37. minucie po wrzutce w pole karne Romana Gergela, piłkę wybił Mateusz Abramowicz, ale dobitka Artema Putiwcewa okazała się celna. Gol był zwieńczeniem bardzo dobrej gry "Słoni" i wielu stworzonych przez nich okazji. Po zmianie stron strzelali już tylko goście. W 66. minucie po szybkiej kontrze Michał Borecki wyrównał. W 82. minucie Damian Kowalczyk uderzeniem w długi róg zmusił do kapitulacji Dariusza Trelę.


Powiedzieli trenerzy:

Grzegorz Niciński (Chrobry):

- Wracamy w dobrych nastrojach. W to spotkanie włożyliśmy bardzo dużo zdrowia. Wygraliśmy z bardzo dobrym zespołem. Marcinowi życzę przełamania w następnym meczu. Chciałbym pochwalić swoich podopiecznych za walkę i determinację. Do końca walczyliśmy o zwycięstwo.


Marcin Kaczmarek (Bruk-Bet Termalica):

- Jesteśmy bardzo rozczarowani. Po zwycięstwie nad Chojniczanką byliśmy pełni optymizmu. Pierwsza połowa pokazała, że był w pełni uzasadniony. Mieliśmy dużo sytuacji podbramkowych i spotkanie powinniśmy zakończyć po 45 minutach. Nie zmienia to faktu, że taka drużyna jak nasza nie może przez jeden błąd stracić kontroli nad meczem. Przy straconych bramkach powielaliśmy te same błędy. Potem nie mieliśmy za wiele argumentów, żeby odwrócić sytuację. To bardzo boli. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko ciężko pracować i jak najlepiej przygotować się do czekających nas spotkań.


- Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra. W drugiej straciliśmy kontrolę nad meczem - ocenił obrońca Bruk-Betu Termaliki  Rafał Grzelak.


termalica.brukbet.com
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty