Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Cenny punkt Garbarzy2018-08-12 08:41:00

W 4.kolejce Fortuna 1 Ligi Garbarnia zremisowała bezbramkowo wyjazdowy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała.


Podbeskidzie Bielsko-Biała - Garbarnia Kraków 0-0

Sędziował Piotr Lasyk (Bytom). Żółte kartki: Bąk, Moskwik, Palavandishvili - Kostrubała, Ogar, Kiebzak. Widzów 2071.

PODBESKIDZIE: Leszczyński – Jaroch, Komor, Jończy, Moskwik – Bąk (65 Płacheta), Palavandishvili, Rakowski, Sierpina – Mystkowski (56 Kostorz) – Sabala (73 Goncerz).

GARBARNIA: Cabaj - Piszczek, Czekaj, Garzeł, Pietras - Gawle, Lech, Kostrubała (67 Wojcieszyński), Kiebzak (77 Krykun) - Serafin (84 Siedlarz), Ogar.


I połowa toczyła się pod dyktando gospodarzy. Na początku Sierpina uderzył nad poprzeczką, a najbliżej powodzenia był Sabala, który jednak w znakomitej sytuacji spudłował.


Tuż po przerwie na prowadzenie mogli wyjść goście. W sytuacji sam na sam znalazł się Kiebzak, lecz miejscowych przed utratą bramki uchronił Leszczyński. Gra się wyrównała, krakowianie największe zagrożenie stwarzali po szybkich kontratakach. Okazję miał Gawle, jednak czujnie zachował się Jaroch. W końcowym fragmencie aktywnie na lewej stronie pokazał się wprowadzony Płacheta, który w jednej z akcji wykorzystał swoją szybkość i stworzył dogodną sytuację. W doliczonym czasie do ataku ruszyli bielszczanie. Piłka wpadła do siatki, ale na minimalnym spalonym znalazł się Kostorz.


garbarnia.krakow.pl, tspodbeskidzie.pl, st
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty