Sparing: Wygrana Sandecji ze Słowakami2018-07-14 16:36:00

W rozegranym w sobotnie przedpołudnie sparingu Sandecja Nowy Sącz pokonała u siebie słowacki Partizan Bardejov 2-1.

Sandecja Nowy Sącz - Partizan Bardejov 2-1 (1-0)

1-0 Mariusz Gabrych 3

1-1 ??? 85

2-1 Maciej Korzym 88

SANDECJA: Marek Kozioł - Michal Piter-Bučko (46 Adrian Basta), Dawid Szufryn (60 Michał Szeliga), Marcin Flis (66 Miłosz Kałahur) - Bartłomiej Dudzic (46 Damian Chmiel), Grzegorz Baran (46 Jakub Grič, 87 Sebastian Szczepański), Maciej Małkowski (66 Maciej Korzym), Kacper Smoleń (56 Hubert Maślanka) - Dawid Flaszka (46 Łukasz Kędziora), Mateusz Klichowicz (60 Wiktor Nowak) - Mariusz Gabrych (46 Jakub Vojtuš).

W 3. minucie Mariusz Gabrych, po podaniu na dobieg od kolegi, idealnie uderzył w prawy, dolny róg.

W 85. minucie piłkę do siatki gospodarzy, po niemal identycznym zagraniu jak to dające pierwszego gola Sandecji wpakował gracz Partizana, przy niemałym wkładzie Kozioła, który jeszcze próbował sparować futbolówkę.

Niebawem, po wymianie podań po ziemi pomiędzy Vojtušem, Nowakiem i Korzymem przy lewym narożniku pola karnego, ten ostatni przymierzył celnie w lewy dolny róg bramki z okolic 16. metra.