Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Plan przygotowań Garbarni2018-06-23 10:50:00

Po kapitalnym zakończeniu sezonu, w którym Garbarnia wyeliminowała w meczach barażowych Pogoń Siedlce (1-1 i 2-1) i awansowała do Nice I Ligi, podopieczni trenera Mirosława Hajdy udali się na zasłużone urlopy. Kanikuła Młodych Lwów nie jest jednak długa, bo już w poniedziałek 25 czerwca świeżo upieczeni pierwszoligowcy wznawiają treningi.


Inauguracja Nice I Ligi zaplanowana została na weekend 21-22 lipca, a terminarz na rywala Garbarni wyznaczył Stal Mielec.


Dzięki przychylności działaczy Puszczy Niepołomice oraz władz tego miasta Garbarnia mogła zgłosić stadion Puszczy jako ten, na którym Brązowi będą rozgrywać spotkania w roli gospodarza. W momencie awansu do I Ligi pojawiła się opcja rozgrywania "domowych" spotkań Garbarni w Nice 1 Lidze na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 22, który na co dzień jest areną ekstraklasowej Wisły Kraków. Prowadzone są zaawansowane rozmowy w tej złożonej materii.


Przygotowujący się do pierwszoligowego sezonu beniaminek ma już uzgodnione cztery spotkania kontrolne, a być może dojdzie do skutku jeszcze jeden sparing (4 lub 11 lipca).


Środa, 27 czerwca 2018: GARBARNIA - RUCH Chorzów

Sobota, 30 czerwca 2018: GARBARNIA - PUSZCZA Niepołomice

Sobota, 7 lipca 2018: GARBARNIA - STAL Stalowa Wola

Sobota, 14 lipca 2018: GARBARNIA - GKS 1962 Jastrzębie


AB/MS

www.garbarnia.krakow.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty