Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Sebastian Szczepański ponownie w Sandecji2018-06-23 09:46:00

Do tej pory sześciu zawodników przedłużyło kontrakt z Sandecją, a czterech ją opuściło. Pierwszym wzmocnieniem drużyny został nominalny środkowy pomocnik, Sebastian Szczepański.


24-latek jest wychowankiem Dunajca Nowy Sącz, ale bardzo szybko zamienił go na Sandecję. Po paru latach występów w zespołach młodzieżowych, 9 czerwca 2010 roku doczekał się debiutu w pierwszej drużynie (mecz z GKP Gorzów Wielkopolski zakończony wygraną "Biało-czarnych", 2:1 - przyp. red.). Na boisku pojawił się po przerwie zastępując Mateusza Brozia. Od tej pory wystąpił w 117 spotkaniach sądeckiego zespołu; zdobył w nich 3 gole.


Z Nowego Sącza trafił do mieleckiej Stali, gdzie występował przez pół sezonu. Kolejnym jego przystankiem w piłkarskiej karierze był drugoligowy Rozwój Katowice, gdzie również grał przez pół roku. Ostatni sezon spędził poza granicami kraju, a konkretnie na Słowacji. Tam reprezentował barwy Partizána Bardejov, gdzie był podopiecznym trenera Ryszarda Kuźmy. Teraz zdecydował się wrócić do rodzinnego miasta; jego umowa obowiązywać będzie przez najbliższy rok.


sandecja.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty