Sparing: Porażka Słoni z Zagłębiem2018-01-13 18:25:00

W pierwszym zimowym sparingu Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał z Zagłębiem Sosnowiec 1-2. Spotkanie rozegrano na boisku treningowym "Słoni".

Bruk-Bet Termalica - Zagłębie Sosnowiec 1-2 (1-1)

0-1 Wrzesiński 33

1-1 Szarek 44

1-2 Kieca 90

Bruk-Bet Termalica: Trela - Matei, Putiwcew, Szarek, Miković - Jovanović, Janjatović - Pawłowski, Piątek, Guba - Śpiączka.

II połowa: Trela (68 Leżoń) - Kogut, Kecskés, Maksimenko, Miković - Kupczak - Nowak, Misak, Stefanik, Gergel - Śpiączka (62 Wróbel).

Zagłębie: Perdijić - Sulewski, Jędrych, Najemski, Puchacz, Sanogo, Alex, Banasiak, Wrzesiński, Milewski, Rzońca.

II połowa: Kudła - Malheiro, Makowski, Cichocki, Udoviczić, Kieca, Nowak, Gądek, Mularczyk, Nawotka, Lewicki.

Pierwszego gola zdobyli goście, w 33. minucie. Gospodarze wyrównali w 44. minucie. Po krótkim rozegraniu z rzutu wolnego Szymon Pawłowski zagrał do Bartosza Śpiączki. Ten podał do Przemysława Szarka, który pokonał golkipera gości. W 90. minucie Kieca ustalili wynik.

Kolejne gry kontrolne "Słoni" - podczas zgrupowania na Cyprze.