Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
XII Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar im. gen. Bernarda Monda: Kraków najlepszy2017-11-11 17:17:00

Małopolski Związek Piłki Nożnej dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada zorganizował XII Turniej Piłkarski Juniorów o Puchar im. Generała Bernarda Monda (r. 2001 i młodsi).


Na obiektach Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie przy ul. Ptaszyckiego zaprezentowały się reprezentacje Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa i zachodniej Małopolski. Najlepszy okazał się Kraków, który w finale wygrał z Nowym Sączem 3-0.


Półfinały:

Kraków - Małopolska zachodnia 8-1

Tarnów - Nowy Sącz 2-2, karne 4-5


Mecz o 3. miejsce:

Małopolska zachodnia - Tarnów 2-1


Mecz o 1. miejsce:

Kraków - Nowy Sącz 3-0 (1-0)

Bramki: Janik (karny), Janiczak, Dziadkowiec


Najlepsi zawodnicy w swoich drużynach:

Kraków: Dariusz Partyka

Nowy Sącz: Szymon Tokarz

Małopolska zachodnia: Grzegorz Kons

Tarnów: Daniel Kanarek


Kraków

Kamil Broda (Wisła Kraków), Konstanty Karagiannakos (Garbarnia Kraków) - Kacper Durda, Jan Dziadkowiec, Sławomir Chmiel, Szymon Windys, Jakub Janik, Dariusz Partyka, Wiktor Szywacz, Konrad Konik, Dawid Jampich, Jakub Zawada, Grzegorz Janiczak, Kamil Pachel, Dawid Muniak (wszyscy Wisła Kraków), Antoni Suwała, Dominik Wójcik, Piotr Sabat (wszyscy Garbarnia Kraków).

Trenerzy: Łukasz Szewczyk, Adrian Filipek.


Małopolska zachodnia

Łukasz Kubera, Sebastian Sikora (obaj PUKS Karol Wadowice), Szymon Rusinek (Huragan Inwałd), Mateusz Stachnik (Lachy Lachowice), Arkadiusz Witek (Jałowiec Stryszawa), Grzegorz Kons (Wisła Łączany), Albert Ryska (Nadwiślan Gromiec), Szymon Bugdalski, Kacper Blaszke, Dawid Woźniak (MKS Trzebinia), Karol Piechota, Kacper Klechowski (Fablok Chrzanów), Wojciech Gonszcz, Jakub Ludwinek, Konrad Nędza (Unia Oświęcim), Dawid Woźniak, Maciej Miętka, Dawid Ćwiertnia (Zatorzanka Zator).

Trenerzy: Antoni Gawronek, Marian Pamuła, Marek Kołodziej.


Nowy Sącz

Andrzej Franosz, Mateusz Uchroński, Mariusz Zubek, Mateusz Otręba, Mateusz Wróbel, Kacper Wybrańczyk (Dunajec Ostrowsko), Szymon Tokarz, Jan Chlipała, Jakub Leśniak, Marcin Jurek, Łukasz Ziemnik, Wiktor Żołądź, Sebastian Wąchała, Patryk Janik (Sandecja Nowy Sącz), Andrzej Mrożek, Paweł Matras (Limanovia), Piotr Bryja, Mateusz Migacz (Dunajec Nowy Sącz). 

Trenerzy: Piotr Pietruch, Marek Zagórski, Andrzej Kuźma.


Tarnów

Marek Plebanek, Kacper Mącior, Igor Lichocki, Daniel Leszczyński, Daniel Kanarek (Tarnovia), Daniel Ptak, Bartosz Kościółek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Miłkowski (ZKS Unia Tarnów), Jakub Pasionek, Wojciech Stachoń, Hubert Zabzdyr (Trzciana 2000), Mikołaj Wilczek, Wiktor Górecki (Płomień Mikluszowice), Kacper Drabik, Kamil Tabor (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Dawid Burek (BKS Bochnia), Dominik Giza (Wietrzychowice), Jakub Olchawa (Okocimski Brzesko), Dawid Lizak (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska). 

Trenerzy: Paweł Popiela, Marek Kowalik.

(AnGo)


dsc_5071.jpg
dsc_5089.jpg
dsc_5090.jpg
dsc_5093.jpg
dsc_5094.jpg
dsc_5143.jpg
dsc_5136.jpg
dsc_5141.jpg
dsc_5142.jpg
dsc_5167.jpg
dsc_5172.jpg
dsc_5181.jpg
dsc_5175.jpg
dsc_5177.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty