W finale PP na szczeblu MZPN Podhale zagra z Garbarnią2016-06-26 13:15:00

W półfinałowym meczu Pucharu Polski na szczeblu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, rozegranym w niedzielę w Trzebini, MKS przegrał z Garbarnią 0-2. Dziesięć minut po przerwie nad miastem przeszła burza, co spowodowało na blisko 20 minut przerwanie spotkania.

Finał zostanie rozegrany w najbliższą środę, 29 czerwca w Kalwarii Zebrzydowskiej, a przeciwnikiem Garbarni będzie nowotarskie Podhale. Początek o godz. 17.30.

MKS Trzebinia-Siersza - Garbarnia Kraków 0-2 (0-1)

0-1 Marcin Siedlarz 25

0-2 Piotr Ferens 52

Sędziowali: Seweryn Kozub – Jakub Czekaj, Sławomir Pudło (KS Brzesko). Żółte kartki: Przemysław Fraś, Jakub Pająk – Łukasz Pietras.

TRZEBINIA: K. Pająk – Sieczko, Sawczuk, Kalinowski (4 Piskorz), Domurat – Kowalik, Ołownia, Małodobry (60 Majcherczyk), Fraś, Dudek (60 Repa) – J. Pająk (68 Jagła). Trener: Robert Moskal.

GARBARNIA: Cabaj – Piszczek, Łukasik (71 Szczurek), Moskal, Szymonik – Stokłosa, Pietras, Nowak, Kitliński (46 Ferens) – Ciesielski (46 Serafin), Marcin Siedlarz (85 Górecki). Trener: Dariusz Bijak.

Ozdobą meczu był gol Marcina Siedlarza, który trafił piłką w "okienko".

(ST)

trzegar
Fragment półfinałowego meczu MKS Trzebinia-Siersza (żółte koszulki) z Garbarnią. Fot. ST