Remis Słoników z Koroną2016-06-25 13:56:00

W pierwszym z dwóch dzisiejszych sparingów Bruk-Bet Termalica Nieciecza zremisowała z Koroną Kielce 2:2. "Słonie" prowadziły od 25. minuty.

Po wrzutce Elvisa Bratanovica piłkę w polu karnym otrzymał Stefan Nikolić i z najbliższej odległości skierował ją do siatki. W 40. minucie z rzutu wolnego wyrównał Bartosz Kwiecień. W 50. minucie z rzutu karnego gola dla gości zdobył Marcin Cebula. W 86. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem głową wyrównał Michał Markowski. W zespole z Niecieczy w drugiej połowie zagrał testowany bramkarz Kamil Miazek. O godz. 18.30 oba zespoły, przebywające na zgrupowaniach w Wodzisławiu Śląskim, rozegrają drugą grę kontrolną.

Bruk- Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 2:2 (1:1)

1:0 Nikolić 25

1:1 Kwiecień 40

1:2 Cebula 50 (karny)

2:2 Markowski 86

Bruk-Bet Termalica: Staniszewski (46 Miazek) - Pleva, Szarek, Markowski, Ziajka - Smuczyński (55 Kogut), Dzięcioł (55 Miroszka), Bratanović, Misak, Plizga (75 Plizga) - Nikolić.

Korona: Pesković (66 Otczenaszenko) -  Fertovs, Kwiecień (60 Mokrzycki), Wierchowcow, Włodarczyk - Rybicki, Trafford, Cebula (60 Uniat), Marković, Mazurkiewicz (32 Załęski) - Przybyła.