Wisła remisuje z Zagłębiem Sosnowiec2015-01-28 15:15:00

W ostatnim sparingu, rozegranym przed wylotem do Turcji, piłkarze krakowskiej Wisły zremisowali w Myślenicach z II-ligowym Zagłębiem Sosnowiec 1-1.

Wisła Kraków – Zagłębie Sosnowiec 1-1 (0-0)

0-1 Tomasz Szatan 49

1-1 Łukasz Garguła 60

Sędziował Grzegorz Jabłoński z Krakowa. Żółte kartki: Szatan, Budek (Zagłębie). Czerwona kartka: Guerrier (Wisła, zawodnik został dalej na boisku).

WISŁA: Buchalik – Witek (46 Sarki), Głowacki, Żemło, Sadlok – Uryga – Jankowski,  Stilić (46 Garguła), Dudka, Guerrier – Boguski (46 Stępiński).

ZAGŁĘBIE: Fabisiak (46 Matracki) – Farkaś (46 Sierczyński), Jarczyk (46 Budek), Markowski (46 Koprucki), Kutarba (46 Ninković) – Wrzesień (46 Ryndak), Matusiak (46 Zalewski), Szatan (72 Matusiak), Zaradny (46 Tylec) – Mizgała (46 Dudek) – Tumicz (46 Arak).

W 49. minucie wynik rywalizacji otworzył Szatan, pokonując Buchalika. Na odpowiedź wiślaków nie trzeba było długo czekać, bowiem 11 minut później do wyrównania doprowadził wprowadzony po przerwie Garguła.

W sparingu nie wystąpił Paweł Brożek, który przechodzi badania lekarskie.