Garbarnia wygrywa sparing z Limanovią2015-01-25 19:22:00

W pierwszym zimowym sparingu III-ligowa Garbarnia pokonała w sobotę na własnym boisku II-ligową Limanovię.

GARBARNIA Kraków - LIMANOVIA SZUBRYT Limanowa 2-0 (1-0)

1-0 Krzysztof Kalemba 35 (karny)

2-0 Michał Górecki 64

Sędziowali: Radosław Wilk oraz Marek Sochaj i Paweł Milka (KS Kraków).

GARBARNIA (I połowa): Drzewiecki - Pawłowicz, Kalemba, Baliga, Piszczek - Stokłosa, Kostrubała, Kalicki, Liput - Siedlarz, Wcisło (30. Szewczenko).

GARBARNIA (II połowa): Sypniewski - testowany I, Kowalski, Ochman, Szymonik - Kaczor, Metz, Masiuda, J. Górecki - Szewczenko (60 testowany II), M. Górecki.

LIMANOVIA (I połowa): testowany – Majcher, Walid Kandel, Mysiak, Derbich, testowany, Żołądź, testowany, testowany, testowany, testowany.

LIMANOVIA (II połowa): testowany (60 Sotnicki) – testowany, Czajka, testowany, Niechciał, Więcławek, Skiba, Koman, Piwowarczyk, testowany, testowany.

Po początkowej przewadze rywala, Brązowi przejęli inicjatywę i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Pierwszego gola dla Młodych Lwów zdobył Krzysztof Kalemba z rzutu karnego podyktowanego za faul na Marcinie Siedlarzu, a wygraną przypieczętował Michał Górecki, dobijając piłkę odbitą przez bramkarza po strzale poprzedzonym indywidualną akcją Jakuba Góreckiego. Przy stanie 0-0 goście nie wykorzystali rzutu karnego.

Następny sparing Garbarnia rozegra za tydzień, w sobotę 31 stycznia o godzinie 12:00 na Rydlówce podopieczni trenera Mirosława Hajdy podejmą rezerwę krakowskiej Wisły.