Strona główna > Siatkówka > Ligi młodzieżowe
1/8 finału mistrzostw Polski juniorek: Zbigniew Krzyżanowski obserwował i notował
21.02.2010 17:33 - MS

Na łódzkim turnieju gościł trener kadry juniorek Zbigniew Krzyżanowski. Obejrzał wszystkie spotkania, sporo notował. Zgodnie z przewidywaniami Dalin i łódzki UKS dominowały i awansowały do ćwierćfinałów. Podopieczne Tomasza Płaskiego - juniorki Karpat - pojechały po naukę. Nie wypadły najgorzej biorąc pod uwagę fakt, że były najmłodszą drużyną turnieju.

więcej »
Liga juniorek starszych, Grupa A
14.02.2010 17:17 -

Brawa dla trenera Zbigniewa Barszcza. Jego podopieczne wygrały wszystkie kategorie.  W trzeciej lidze, kadetkach i juniorkach. Brawa dla managera Andrzeja Grzyba, który wyłożył swoje porywatne pieniądze po to aby siatkarki V LO Rzeszów mogły przystąpić to rywalizacji o awans do drugiej ligi. Niestety pozostaje zadać sobie pytanie, a gdzie jest miasto  podobno wspierające sport młodzieżowy. Widocznie lepiej wydać kasę na galę rzekomo zawodowego boksu, jak przeznaczyć ją  na uczącą się młodzież.

więcej »
LIGA MŁODZIKÓW - Mansard nie zawodzi
14.02.2010 16:06 - Pawlo

Na drużynę Mansardu można liczyć. Zawodnicy z Sanoka po raz kolejny dwa razy schodzili z placu gry w roli zwycięzców.

więcej »
Liga młodziczek - grupa B
14.02.2010 16:01 - Pawlo

Do rozstrzygnięcia trzech pojedynków w turnieju rozgrywanym w Leżajsku potrzebne był tie breaki. W rozgrywanych tam meczach najlepiej zaprezentował się zespół z Mielca, który wygrał oba swoje pojedynki.

więcej »
Liga młodziczek - grupa A
07.02.2010 15:57 - Paweł Bialic

Turniej rozgrywany w Dębicy stał na wysokim poziomie. O losach trzech spośród czterech meczów musiał rozstrzygnąć tie break.

więcej »
Juniorzy starsi grupa A
07.02.2010 15:29 - Marek Styka

W Krośnie młodzieżowa siatkówka cieszy się ogromną popularnością. Na mecze przychodzi coraz więcej kibiców. Podobnie jest i w Rzeszowie no może nie tak do końca.

więcej »
Juniorki - grupa B
07.02.2010 15:03 - Marek Styka

Zacięte pojedynki. W Żołyni gospodynie rozkręcały się z seta na set. W sam raz aby w tie breaku pokonać Stal, która pogubiła się w grze asekuracyjnej. W Nowej Dębie druga drużyna tego miasta KPS wygrała na samym finiszu. W secie piątym wykorzystała błędy popełniane na zagrywce przez Patrię. Choroby siatkarek MOSiR -u Jasło sprawiły, że mecz Polonia Przemyœl - MOSiR odbędzie się 28 bm.

więcej »
Juniorki - grupa A
07.02.2010 14:59 - Marek Styka

W Mielcu po pierwszym secie wygranym 25-15 przez Stal mecz został przerwany na skutek kontuzji jednej z siatkarek I LO. Przyjezdne nie miały zmienniczki w związku z czym nie mogły kontynuować gry. W Krośnie gospodynie przegrały na własne życzenie. W czwartym secie pogubiły się w samej końcówce podobnie jak i w tie breaku.

więcej »
06.02.2010 18:56 - MS

Zgodnie z przewidywaniami oba rzeszowskie zespoły wygrały swoje pojedynki i to bez straty seta.

więcej »
Liga kadetek gr. A, 9. kolejka
06.02.2010 15:11 - TC

Przed ostatnią kolejką szanse na awans mają jeszcze cztery zespoły. Wiele jednak zależeć będzie od wyniku spotkania V LO i Sanoczanki, które zostało przełożone.