Facebook
kontakt
logo
Strona główna > PULS DNIA
Nieudana premiera w Niecieczy2017-07-17 09:32:00

W premierowej kolejce piłkarskiej ekstraklasy Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrał z wicemistrzem Polski - Jagiellonią Białystok. Nie musiało dojść do porażki bo mecz miał wyrównany przebieg.


Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Jagiellonia Białystok 0-1 (0-0)

0-1 Łukasz Sekulski 47 (karny)

Sędziował Krzysztof Jakubik (Siedlce). Żółta kartka: Guilherme (Jagiellonia). Widzów 3977.

BBT: Mucha - Fryc, Kupczak, Putiwcew, Słaby (63 Maksimenko) - Piątek, Jovanovic - Mikovic, Stefanik (78 Gutkovskis), Misak (78 Peda) - Śpiączka.

JAGIELLONIA: Kelemen - Gordon, Tomelin, Runje, Guilherme - Szymański (60 Szymonowicz), Romanchuk - Cernych, Pospisil (70 Novikovas), Chomczenowskyi - Sekulski (77 Sheridan).


Mecz mógłby się potoczyć inaczej, gdyby w 4. minucie Stefanik trafił do siatki. Pomocnik "Słoni" uderzył jednak zbyt lekko i Kelemen obronił nogą. Goście w I połowie zrewanżowali się kąśliwym strzałem z 16 m, po którym Mucha popisał się efektowną i skuteczną paradą.


Zaraz po przerwie Jagiellonia zdobyła zwycięskiego, jak się okazało, gola. Słaby złapał w pół Cernycha, a karnego pewnie wykonał Sekulski. Gospodarze mogli wyrównać w 52. minucie. Po centrze Fryca z prawego skrzydła Śpiączka główkował z 7 m w słupek. Również w słupek trafił w 65. minucie, z 25 m, Cernych.


Niecieczanie dążyli do remisu, ale nie potrafili wypracować bramkowych sytuacji, ani oddać celnego strzału. Jedyny celny w całym spotkaniu to ten z 4. minuty...


st


karnyjaga.jpg


REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty