Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Piłka ręczna > Ekstraklasa mężczyzn > Wiadokosci Ekstraklasa mężczyzn
EKSTRAKLASA MĘŻCZYZN: wyniki, tabela, terminarz2010-03-31 23:25:00

PLAY-OFF w EKSTRAKLASIE PIŁKARZY RĘCZNYCH

O miejsca 1-8

20 marca
KS VIVE Targi Kielce - MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29-25 (13-14)
Wisła Płock S.A. - MKS Nielba Wągrowiec 32-18 (15-7)
MMTS Kwidzyn - OKPR Traveland-Społem Olsztyn 31-29 (18-15)
KS Azoty-Puławy - MKS Zagłębie Lubin 39-37 (15-18)


23 marca MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. - KS VIVE Targi Kielce 25-36 (13-16); awans Vive (2-0)
27 marca MKS Nielba Wągrowiec - Wisła Płock 30-35 (17-17); awans Wisły (2-0)
28 marca OKPR Traveland-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn 18-29 (10-14); awans MMTS (2-0)
28 marca MKS Zagłębie Lubin - KS Azoty-Puławy 38-37 (16-16, 28-28, 34-34) po 2 dogr.

31 marca Azoty Puławy - Zagłębie Lubin 30-26 (15-15); awans Azotów (2-1)

O miejsca 9-12

 

ZOBACZ TABELĘ EKSTRAKLASY PIŁKARZY RĘCZNYCH


III runda

23. kolejka - 20 marca
NMC POWEN Zabrze - KS AZS- AWFiS Gdańsk 26-27 (11-12)
AS-BAU Śląsk Wrocław - SPR Chrobry Głogów 28-18 (17-9)

24. kolejka - 27 marca
SPR Chrobry Głogów - NMC POWEN Zabrze 33-25 (16-10)
AS-BAU Śląsk Wrocław - AZS- AWFiS Gdańsk 25-24 (13-14)


25. kolejka  - 24 kwietnia
NMC POWEN Zabrze -  AS-BAU Śląsk Wrocław
AZS AWFiS Gdańsk -  SPR Chrobry Głogów

 

IV runda

26. kolejka - 1 maja
AZS- AWFiS Gdańsk - NMC POWEN Zabrze
SPR Chrobry Głogów -  AS-BAU Śląsk Wrocław


27. kolejka - 8 maja
NMC POWEN Zabrze - SPR Chrobry Głogów
AZS- AWFiS Gdańsk -  AS-BAU Śląsk Wrocław


28. kolejka - 15 maja
AS-BAU Śląsk Wrocław -  NMC POWEN Zabrze
SPR Chrobry Głogów -  AZS- AWFiS Gdańsk

 

 

SEZON ZASADNICZY W EKSTRAKLASIE PIŁKARZY RĘCZNYCH

TABELA EKSTRAKLASY PIŁKARZY RĘCZNYCH

 

1. kolejka - 5 września

VIVE Targi Kielce - AZS AWiFS Gdańsk 33-21


Wisła Płock S.A. - POWEN Zabrze 31-21


Traveland-Społem Olsztyn - AS-BAU Śląsk Wrocław 30-26

 

Nielba Wągrowiec - Azoty-Puławy 30-31


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn 32-36


Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 23-31

 

2. kolejka - 12 września

AS-BAU Śląsk Wrocław - Wisła Płock 27-30


MMTS Kwidzyn - Traveland-Społem Olsztyn 30-24


Azoty-Puławy - VIVE Targi Kielce 25-35


Zagłębie Lubin - AZS AWFiS Gdańsk 34-28


Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 36-26


POWEN Zabrze - Nielba Wągrowiec 25-30

 

3. kolejka - 19 września

Wisła Płock - MMTS Kwidzyn 36-26


Nielba Wągrowiec - AS-BAU Śląsk Wrocław 26-20


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin 32-30


AZS AWFiS Gdańsk - Azoty-Puławy 29-31


VIVE Targi Kielce - POWEN Zabrze 21-15


Traveland-Społem Olsztyn - Chrobry Głogów 31-23

 

4. kolejka - 26 września

AS-BAU Śląsk Wrocław - VIVE Targi Kielce 20-30


SPR Chrobry Głogów - Wisła Płock 25-30


POWEN Zabrze - AZS-AWFiS Gdańsk 24-28


Zagłębie Lubin - Azoty-Puławy 27-27


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Traveland-Społem Olsztyn 27-27


MMTS Kwidzyn - Nielba Wągrowiec 25-22

 

5. kolejka - 3 października

VIVE Targi Kielce - MMTS Kwidzyn 39-24


Wisła Płock - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 35-21


Nielba Wągrowiec - Chrobry Głogów 29-23


Traveland-Społem Olsztyn - Zagłębie Lubin 24-23


AZS- AWFiS Gdańsk - AS-BAU Śląsk Wrocław 27-23


Azoty-Puławy - POWEN Zabrze 27-25

 

6. kolejka - 10 października

Traveland-Społem Olsztyn - Wisła Płock 26-34


Zagłębie Lubin - NMC POWEN Zabrze 32-27


MMTS Kwidzyn - AZS- AWFiS Gdańsk 27-26


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Nielba Wągrowiec 32-27


AS-BAU Śląsk Wrocław - Azoty-Puławy 31-25


Chrobry Głogów - VIVE Targi Kielce
26-34

 

7. kolejka - 17 października

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 27-31 (13-16)


Nielba Wągrowiec - Traveland-Społem Olsztyn 34-31 (17-14)


POWEN Zabrze - AS-BAU Śląsk Wrocław 26-25 (13-9)


AZS- AWFiS Gdańsk - SPR Chrobry Głogów 26-25 (15-11)


Azoty-Puławy - MMTS Kwidzyn 23-25 (13-14)


VIVE Targi Kielce - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 32-22 (15-10)

8. kolejka - 24 października

Zagłębie Lubin - AS-BAU Śląsk Wrocław  27-29 (12-15)


MMTS Kwidzyn - POWEN Zabrze 26-25 (13-11)


Wisła Płock - Nielba Wągrowiec 29-27 (14-12)


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - AZS-AWFiS Gdańsk 28-24 (15-14)


Traveland-Społem Olsztyn - VIVE Targi Kielce 24-31 (11-15)


Chrobry Głogów - Azoty-Puławy 30-28 (15-10)

9. kolejka - 7 listopada

Nielba Wągrowiec - Zagłębie Lubin 35-32 (17-17)


VIVE Targi Kielce - Wisła Płock 42-27 (20-15)


AS-BAU Śląsk Wrocław - MMTS Kwidzyn 28-27 (13-10)


Azoty-Puławy - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 31-26 (15-14)


POWEN Zabrze - Chrobry Głogów 32-30 (15-16)


AZS-AWFiS Gdańsk - Traveland-Społem Olsztyn 26-32 (12-16)

10. kolejka - 14 listopada

Zagłębie Lubin - MMTS Kwidzyn 29-21 (15-10)


Chrobry Głogów - AS-BAU Śląsk Wrocław 30-35 (14-15)


Nielba Wągrowiec - IVE Targi Kielce 28-41 (18-22)


Traveland-Społem Olsztyn - Azoty-Puławy 23-23 (11-8)


Wisła Płock - AZS-AWFiS Gdańsk 37-27 (20-10)


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - POWEN Zabrze 33-29 (18-15)

11. kolejka - 21 listopada

 

MMTS Kwidzyn - AMD Chrobry Głogów 26-24 (11-11)


AS-BAU Śląsk Wrocław - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 31-22 (13-12)


NMC POWEN Zabrze - OKPR Traveland-Społem Olsztyn 22-25 (9-13)


Azoty Puławy - Wisła Płock 32-28 (19-14)


AZS AWFiS Gdańsk - Nielba Wągrowiec 29-33 (16-17)


Vive Targi Kielce - Zagłębie Lubin 42-24 (21-12)

12. kolejka - 28 listopada

Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 30-24 (14-12)


MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 38-26 (21-11)


AZS-AWFiS Gdańsk - VIVE Targi Kielce 25-34 (13-16)


POWEN Zabrze - Wisła Płock 23-30 (11-13)


Azoty-Puławy - Nielba Wągrowiec 26-25 (13-11)


AS-BAU Śląsk Wrocław - Traveland-Społem Olsztyn 27-33 (13-14)

 

13. kolejka - 2 grudnia

AZS-AWFiS Gdańsk - Zagłębie Lubin 28-33 (11-16)


VIVE Targi Kielce - Azoty-Puławy 40-22 (24-11)


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Chrobry Głogów 23-23 (11-12)


Wisła Płock S.A. - AS-BAU Śląsk Wrocław 33-28 (16-12)


Traveland-Społem Olsztyn - MMTS Kwidzyn 33-21 (17-10)


Nielba Wągrowiec - POWEN Zabrze 26-25 (12-14)

 

14. kolejka - 5 grudnia

Zagłębie Lubin - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 24-20 (12-9)


Azoty Puławy - AZS AWFiS Gdańsk 32-30 (16-12)


MMTS Kwidzyn - Wisła Płock 33-31 (12-15)


AS-BAU Śląsk Wrocław - MKS Nielba Wągrowiec 33-30 (13-14)


NMC POWEN Zabrze - VIVE Targi Kielce 21-37 (10-17)


SPR Chrobry Głogów - OKPR Traveland-Społem Olsztyn 20-32 (12-16)


15. kolejka - 12 grudnia

Azoty-Puławy - Zagłębie Lubin 24-23 (12-10)


AZS-AWFiS Gdańsk - POWEN Zabrze 23-21 (13-10)


Traveland-Społem Olsztyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 37-23 ([15-13)


Nielba Wągrowiec - MMTS Kwidzyn 30-30 (13-13)


Wisła Płock - Chrobry Głogów 36-23 (20-10)


AS-BAU Śląsk Wrocław - VIVE Targi Kielce 29-46 (13-24)

 

16. kolejka - 19 grudnia

Zagłębie Lubin - Traveland-Społem Olsztyn 34-34 (18-20)


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wisła Płock 32-29 (18-13)


POWEN Zabrze - Azoty-Puławy 27-25 (15-9)


MMTS Kwidzyn - VIVE Targi Kielce 24-36 (10-17)


AS-BAU Śląsk Wrocław - AZS-AWFiS Gdańsk 25-22 (13-10)


Chrobry Głogów - Nielba Wągrowiec 25-25 (13-11)

17. kolejka - 6 lutego 2010

POWEN Zabrze - Zagłębie Lubin 25-31 (17-14)


Azoty Puławy - AS-BAU Śląsk Wrocław 33-23 (15-14)


Wisła Płock - Traveland-Społem Olsztyn 32-20 (14-8)


VIVE Targi Kielce - Chrobry Głogów 36-27 (18-12)


Nielba Wągrowiec - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27-28 (15-14)


AZS-AWFiS Gdańsk - MMTS Kwidzyn 26-29 (11-16)

18. kolejka - 13 lutego

12.02 Zagłębie Lubin - Wisła Płock 27-30 (15-16)


Traveland-Społem Olsztyn - Nielba Wągrowiec 26-28 (8-16)


AS-BAU Śląsk Wrocław - POWEN Zabrze 28-32 (13-12)


Chrobry Głogów - AZS-AWFiS Gdańsk 27-19 (15-10)


MMTS Kwidzyn - Azoty-Puławy 32-31 (15-16)


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - VIVE Targi Kielce 20-25 (9-14)


19. kolejka - 20 lutego

AS-BAU Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 30-36 (16-15)


POWEN Zabrze - MMTS Kwidzyn 24-30 (9-16)


Nielba Wągrowiec - Wisła Płock 25-25 (12-15)


AZS-AWFiS Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33-26 (12-15) 


VIVE Targi Kielce - Traveland-Społem Olsztyn 36-28 (17-10)

 

Azoty-Puławy - Chrobry Głogów 21-28 (9-12)

20. kolejka - 27 lutego

Zagłębie Lubin - Nielba Wągrowiec 36-27 (18-12)


Wisła Płock - VIVE Targi Kielce 24-28 (10-14)


MMTS Kwidzyn - AS-BAU Śląsk Wrocław 28-25 (13-9)


Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Azoty-Puławy 29-32 (16-17)


Chrobry Głogów - POWEN Zabrze 32-28 (12-12)


Traveland-Społem Olsztyn - AZS-AWFiS Gdańsk 28-25 (13-9)

21. kolejka - 6 marca

MMTS Kwidzyn - Zagłębie Lubin 30-29 (14-16)


AS-BAU Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 27-21 (14-10)


VIVE Targi Kielce - Nielba Wągrowiec   33-24 (16-10)


Azoty-Puławy - Traveland-Społem Olsztyn 31-27 (15-10)


AZS-AWFiS Gdańsk - Wisła Płock 25-31 (16-15)


POWEN Zabrze - Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26-26 (14-15)

22. kolejka - 13 marca

Zagłębie Lubin - VIVE Targi Kielce 29-36 (15-15)
Nielba Wągrowiec - AZS-AWFiS Gdańsk 0-10 w.o.
Chrobry Głogów - MMTS Kwidzyn 24-23 (12-8)
Traveland-Społem Olsztyn - POWEN Zabrze 30-23 (14-12)
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - AS-BAU Śląsk Wrocław 36-33 (15-14)
Wisła Płock - Azoty-Puławy 34-25 (20-9
)




REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty