Strona główna > Piłka nożna > Reprezentacja
Porażka biało-czerwonych w Tiranie
11.09.2023 07:00 -

Trzeciej porażki w kwalifikacjach mistrzostw Europy doznała piłkarska reprezentacja Polski. Biało-czerwoni przegrali w Tiranie z Albanią 0-2 i po pięciu rozegranych meczach mają na koncie zaledwie 6 punktów. Szanse na bezpośredni awans mocno zmalały...

więcej »
Dwa gole Lewandowskiego, 2-0 z Wyspami Owczymi
08.09.2023 16:02 -

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała 2-0 Wyspy Owcze w piątej kolejce eliminacji mistrzostw Europy. Oba gole dla biało-czerwonych strzelił Robert Lewandowski. Dla kapitana drużyny narodowej były to trafienia numer 80 i 81 w reprezentacji. Podopieczni Fernando Santosa już w niedzielę zmierzą się w Tiranie z Albanią.

więcej »
Wstyd, kompromitacja... Porażka z Mołdawią...
20.06.2023 23:25 -

Bez punktów z Kiszyniowa wracają do kraju reprezentanci Polski. Biało-czerwoni prowadzili już 2:0 po bramkach Arkadiusza Milika i Roberta Lewandowskiego, ale w drugiej połowie dali sobie strzelić trzy gole i ostatecznie przegrali 2-3 z dużo niżej notowanym rywalem (171. miejsce w rankingu FIFA). Polacy po trzech rozegranych spotkaniach w kwalifikacjach do mistrzostw Europy mają na koncie zaledwie trzy punkty.

więcej »
Pożegnanie Błaszczykowskiego (FOTO)
17.06.2023 16:13 -

Zdjęcia: GRZEGORZ JANIA

więcej »
1-0 z Niemcami, 16 minut Błaszczykowskiego na pożegnanie (FOTO)
17.06.2023 03:08 -

Reprezentacja Polski pokonała 1-0 drużynę Niemiec w towarzyskim meczu rozegranym na PGE Narodowym w Warszawie. Gola strzelił głową w 31. minucie Jakub Kiwior, wykorzystując dośrodkowanie Sebastiana Szymańskiego. Niesamowicie bronił Wojciech Szczęsny. Bohaterem wieczoru był także piłkarz krakowskiej Wisły Jakub Błaszczykowski, który po raz ostatni zagrał w biało-czerwonych barwach.

więcej »
Skromne 1-0 z Albanią
27.03.2023 23:36 -

Piłkarska reprezentacja Polski pokonała Albanię 1-0 w swoim drugim meczu w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy. Zwycięskiego gola dla biało-czerwonych strzelił Karol Świderski.

24.01.2023 19:54 -

Fernando Santos został dziś na PGE Narodowym zaprezentowany jako selekcjoner reprezentacji Polski. Kontrakt został podpisany na dwa cykle eliminacyjne – do Euro 2024 i mistrzostw świata 2026. Portugalczyk podczas pierwszej konferencji prasowej opowiedział o kilku bardzo ważnych i ciekawych tematach.