Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Stalowa Wola)

0-1 Michał Fietko 1
0-2 Michał Fietko 12
0-3 Jurek 77
1-3 Łątka 89
Sędziował Mariusz Wojtak (Stalowa Wola). Żółte kartki: J. Kotuła - Szczęch, Szeląg. Widzów 150.
PODWOLINA:
P. Kotuła - Samek, Chmielarz, J. Kotuła, D. Dubiel - R. Dubiel (60 W. Madej), Furman, Warchoł (60 M. Madej), Lebioda (65 Kluk) - Marut, Łątka.
SAN: Łukawski - Bryła, Piotrowski, Szczęch, Sz. Fietko - Bartoszek, Machowski, Michał Fietko (66 Gajda), Kieliszek - Szeląg (70 Jurek), Maciej Fietko (80 Kozieja).

W meczu dwóch beniaminków lepszy okazał się San, dla którego była to pierwsza wyjazdowa wygrana w tym sezonie. Mecz idealnie ułożył się dla gości, bo już w 1 minucie bramkarza Podwoliny pokonał Michał Fietko. Po 12 minutach było 0-2, a gola ponownie zaliczył Michał Fietko. W tym momencie San mógł się skupić na obronie korzystnego wyniku i grze z kontry. Po jednej z nich na łopatki gospodarzy posłał Jurek. Miejscowych stać było jedynie na honorowe trafienie Łątki tuż przed końcem meczu.