Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Stalowa Wola)

Tłoki Gorzyce - Korona Majdan Królewski 3-0 (1-0)

1-0 Piwowar 16
2-0 Piasecki 53
3-0 Kapica 76
Sędziował Marek Witoń (Stalowa Wola). Żółte kartki: Balmas, Korzonek - Wójtowicz. Czerwona kartka: Korzonek (42, niesportowe zachowanie). Widzów 200.
TŁOKI:
Paź - Piasecki, Czerwonka, Rychel, Winiarski - Korzonek, Balmas, Kapała (81 Tarnowski), Lichota - Kapica (87 Czerwiński), Piwowar (70 Świąder).
KORONA: Franuszkiewicz - Jemioło, Wójtowicz, S. Kopeć, Nowak - Wolan (77 Byrka), Szwakop (77 D. Obara), Borowski, G. Obara - Ł. Kopeć (46 Żak), Gawroński.

Tłoki mogły ten mecz rozstrzygnąć już przed przerwą, ale własnej indolencji strzeleckiej "zawdzięczają", że było tylko 1-0. Pod koniec pierwszej połowy boisko musiał opuścić Korzonek i wydawało się, że inicjatywę przejmą goście. Okazało się jednak, że sytuacja ta zmobilizowała gospodarzy, którzy zaczęli walczyć na całego ich dominacja, pomimo braku jednego zawodnika, nie podlegała żadnej dyskusji.