Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Krosno)

Skołyszyn - Pamo - Plast Ustrzyki Dolne 2-1 (1-1)

Sędziował:
Dawid Wierdak z Krosna. Widzów 300.
SKOŁYSZYN: Uchman - Bienias, Gutkowski, Turek, Jankowicz - Kędzior, Michał Czochara (55 A. Walczyk), T. Walczyk, Rąpała (80 Hasiak), Krzysztofik - Kędzior (86 Bara).
BIESZCZADY: Kalinowski, Kurzeja, Chudzik, Gromala - W. Kołodziej, Piotrowski, Pęcak, W. Tarnolicki,Ruszała (55 Pałysza)- B. Kołodziej (60 Terefenko), Balasa.
W 23 minucie Rąpała idealnie przymierzył z 16 metrów w samo okienko i było 1-0. Minutę później wyrównał po błędzie obrony gospodarzy Balasa. Gracz gości przechwycił piłęe w polu karnym i niezmaranował okazji. Wynik ustalił Maciej Czochara po akcji A. Walczyka. Świeżo wprowadzony na placgryA. Walczyk dograł piłkę wzłluż bramki, a nadbiegający Marcin Czochara uderzając na raty, w końcu dopiął swego.