Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Krosno)

Piast Miejsce Piastowe - Kotwica Korczyna 4-1 (3-0)

2-0 Pulnar 26

3-0 Delimat 45

3-1 Pojnar 52

4-1 Grzybała 67

Sędziował Sebastian Błażejowski (Sanok). Żółte kartki: Dańczak, Wilga - Haznar, Gonet, P. Gazda. Widzów 150.

PIAST: Żmur - Grochowski, Cecuła, Dańczak, Wójcik (55 Pelczar) - Olejarski (76 Baran), Pulnar, Wilga, Klatka (72 Kilarowski) - Kozubal, Delimat (58 Grzybała).

KOTWICA: Paczosa - Gonet, Prajzner, B. Gazda, P. Gazda - Pojnar (86 Śmigiel), K. Urbanek, Ochwat, Haznar - D. Zych (62 Wajda), M. Zych.

Wyraźna przewaga gospodarzy, którzy większość spotkania spędzili na połowie Kotwicy. Sygnał do ataku dał w 7 min Olejarski, który jako pierwszy spisał się na listę strzelców.

Trafienie na 2-0 w wykonaniu Pulnara to gol w stylu "stadiony świata"; gracz Piasta huknął z 25 metrów, posyłając futbolówkę w samo okienko a bramkarzowi gości nie pozostało nic innego jak odprowadzić piłkę wzrokiem.

Obrazu gry nie zmącił nawet przypadkowy gol, jaki Kotwica zdobyła po przerwie. Na potwierdzenie swej dominacji wynik ustalił Grzybała, który sprytnym strzałem zamknął zespołową akcję swojej drużyny.