Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Krosno)

Pamo-Plast Ustrzyki Dolne - Piast Miejsce Piastowe 2-0 (2-0)

1-0 Tarnolicki 4
2-0 B. Kołodziej 22

Sędziował Maciej Mazur (Sanok). Żółte kartki: Kołodziej, Gromala - Pulnar. Widzów 150.

PAMO-PLAST: Kalinowski - Ożóg (25 Pęcak), M. Łoch, Chudzik, Gromala - K. Łoch, Kurzeja, B. Kołodziej, Kumah-Doe (69 Piotrowski) - Tarnolicki (85 W. Kołodziej), Balasa.
PIAST: Żmur - Grochowski, Baran, Pelczar, Wilga - Pulnar (81 Kilarski), Olejarski, Klatka, Kozubal - Delimat, Wójcik.

Przerwa spowodowana odgórnym odwołaniem 11. kolejki nie wytrąciła z rytmu piłkarzy Pamo-Plastu. Po zwycięstwie 4-0 nad Górnikiem Strachocina, tam razem gracze z Ustrzyk Dolnych pokonali u siebie 2-0 Piast.

Wynik spotkania ustalił się już po dwóch kwadransach gry. Najpierw, już w 4. minucie, dośrodkowanie z prawej strony Bartłomieja Kołodzieja strzałem głową zamienił na bramkę Witold Tarnolicki. Chwilę później Kołodziej ponownie dał znać o sobie, ale tym razem sam spił całą śmietankę, płaskim strzałem z okolic osiemnastego metra nie dając szans Żmurowi.

Dalsza część meczu to popis nieskuteczności z obydwu stron. W 45. minucie w słupek trafił Kozubal, po przerwie sytuacje sam na sam zmarnowali Pęcak i Kołodziej, w dogodnej sytuacji piłkę obok bramki posłał także Kumah-Doe. W samej końcówce okazję do zdobycia honorowej bramki miał jeszcze Wójcik, ale jego strzał świetnie wybronił Kalinowski.