Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Krosno)

Bieszczady Pamo-Plast Ustrzyki Dolne - Nafta Jedlicze 3-0 (1-0)

1-0 Kumah-Doe 26
2-0 Pęcak 72
3-0 M. Łoch 86
Sędziował Sebastian Błażejowski (Krosno). Żółte kartki: M. Łoch - Król, Furtak. Widzów 200.
BIESZCZADY:
Kalinowski - Kurzeja, Demkowski, Gromala, Ożóg - Kumah-Doe (82 W. Kołodziej), M. Łoch, Pęcak, Ruszała (55 Bihun) - Balasa (75 B. Kołodziej), Tarnolicki (87 Piotrowski).
NAFTA: Krawczyk - Śmietana, Domański, Wiśniowski, Furtak - Wierdak, Smosna, Dubiel (62 Kłoskowicz), Jędrzejczyk - Longawa (82 Sanocki), Król.

Goście opór stawiali jedynie przed przerwą, ale i tak przegrywali. W 26 minucie dwójkową akcję przeprowadzili Balasa i Tarnolicki, ten drugi zagrał do Kumaha-Doe, który natomiast płaskim uderzeniem nie dał szans golkiperowi Nafty. Po przerwie goście już całkiem oddali inicjatywę gospodarzom, a to że przegrali jedynie 0-3 zawdzięczają swojemu bramkarzowi. Kasprzyk w przypadku uderzeń Pęcaka i M. Łocha nie mógł jednak nic zdziałać.