Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Czarnovia Czarna - Brzostowianka Brzostek 3-3 (2-2) zweryfikowane potem jako 3-0 wo.

CZARNOVIA
: Gajewski - Wadas, Ruda, T. Kubicki, Koczot - Łukaszewski, Moraniec (70 Ciurkot), Chrabąszcz, T. Nowak (55 Nędza) - Falarz (82 Sołek), Madura.
BRZOSTOWIANKA: Mroczek - S. Krajewski, Wereszczyński, Florek, Staniszewski (76 Szukała) - Stawarz (70 Czekaj), M. Krajewski, Grela, Kurcz - Juszkiewicz, K. Krajewski (80 Winiarski).

Brzostowianka nie wygrała w Czarnej od lat, w sobotę cieszyła się z remisu uratowanego niemal w ostatniej chwili. W 85 minucie gola na 3-3 strzelił głową po dośrodkowaniu z rogu M. Krajewski. Piłkarze gospodarzy skryli twarze w dłoniach - po raz enty tej jesieni stracili bramkę po stałym fragmencie. Na dodatek przez 50 minut grali z przewagą zawodnika, bo dwie żółte kartki jeszcze przed przerwą obejrzał napastnik gości Juszkiewicz.