Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Sokół Kolbuszowa Dolna - Raniżovia Raniżów 2-1 (0-1)

0-1 Hajkowicz 23
1-1 Pączek 78
2-1 Serafin 83
Sędziował Paweł Wałęga (Dębica). Żółte kartki: Karkut, Kożuchowski - Janowski, Matejko, Wesołowski. Widzów 50.

SOKÓŁ: Król - Kulig, Lorenc, Pączek, B. Wilk - Frankiewicz, P. Pik (88 Kożuchowski), Golonka (78 D. Pik), Weryński (70 Karkut) - Serafin, Szydło.
RANIŻOVIA: Sudoł - Janowski, Wesołowski, Marczydło, Rochecki (72 Bałos) - Kwarta, Boronowicz, Tyburczy (80 Rzeszutek), Hajkowicz - Matejko, Stachyra.

Mecz drużyn z górnej półki stał na dobrym poziomie. Piłkarze biegali w przyzwoitym tempie, podania i strzały były celne, bramkarze mieli co robić. Pierwsza połowa należała do gości, druga - do gospodarzy, którzy fantastycznie finiszowali. Gola na 1-1 zdobył Pączek po zagraniu P. Pika. Natomiast siedem minut przed końcem spotkania do siatki Raniżovii trafił z 10 metrów niezawodny Serafin. Tym razem asystował Szydło.