Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Czarnovia Czarna - Zryw Dzikowiec 0-2 (0-1)

0-1 Grądzki 33

0-2 Mokrzycki 62

ZRYW: Frańczak - Skupiński, Golis, Siębor, Zalewski - Michałek, Grabiec, Opaliński (75 Hopek), Mokrzycki - Paweł Serafin (70 Żur), Grądzki (85 Reguła).

Trzy tygodnie czekali kibice Zrywu na drugie zwycięstwo swoich pupili. Goście prowadzili od 33 minuty po akcji Michałka i strzale Grądzkiego, po zmianie stron podwyższył uderzeniem z dystansu Mokrzycki. - Pierwsza połowa była wyrównana, w drugiej przejęliśmy kontrolę. 0-2 to dla Czarnovii najniższy wymiar kary - stwierdził szkoleniowiec drużyny z Dzikowca Andrzej Szczęch. Gratulacji z okazji "przełamania" się zespołu nie przyjmował. - Poczekajmy do następnego meczu z Kaskadą - tłumaczył.