Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Złotniczanka Złotniki - LKS Nagoszyn 3-3 (2-0)

2-1 Sambora 55
2-2 S. Foltak 59, samobójczy
3-2 S. Foltak 75
3-3 Sambora 90+2
Sędziował Łukasz Kramarz (Dębica). Żółte kartki: Kmiecik, Wodka - Kubisztal, Mazur, Starzyk. Czerwone kartki: Starzyk (77, za drugą żółtą), Bieszczad (54, za faul). Widzów 250.
ZŁOTNICZANKA
: A. Foltak - Kmiecik, Breguła, Sudoł, Ząbek - Indyk, Źródło, Kowacewicz (65 Wanatowicz), S. Foltak - Ciejka (77 Chybicki), Krężel.
NAGOSZYN: Dybowski - Misztal, Dmuchała (80 M. Mazur), Starzyk, Kita - Bieszczad, Sroka (75 Humański), Żmuda (88 Iwański), Sambora - W. Mazur, Kubisztal (46 Juchno).

Takiego meczu w Złotnikach jeszcze nie oglądano. Gospodarze byli na najlepszej drodze ku pierwszemu zwycięstwu, ale w sposób wręcz nieprawdopodobny pokpili sprawę. Prowadzili do przerwy 2-0, od 54 minuty grali z przewagą zawodnika i w pięć minut stracili dwie bramki! Wprawdzie kwadrans przed końcem podnieśli się jeszcze, lecz w ostatniej minucie doliczonego czasu gry pozwolili najmniejszemu w ekipie gości Samborze strzelić głową do siatki. Historia to bez precedensu, bo Nagoszyn grał wówczas w dziewięciu!