Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Brzostowianka Brzostek - Chemik Pustków 2-1 (2-0)

2-1 Leśniowski 59
BRZOSTOWIANKA
: Mroczek - Potrzeba, Zyguła (70 W. Szukała), Florek, S. Krajewski - Kurcz, K. Krajewski, Wereszczyński, Juszkiewicz (85 M. Szukała) - Stawarz, Pezda (46 D. Krajewski).
CHEMIK: Kochan - Pociask, Balasa, Tylski, Stolarczyk - Wicher (40 A. Banaś), Kura (46 Hamala), Leśniowski, Kozioł - Czerkies (80 Kożuch), Rudny.

Brzostowianka wygrała, a jej piłkarze przyznali po meczu, że dopisało im szczęście. - Dobrze się broniliśmy w drugiej połowie - tłumaczył Mateusz Juszkiewicz, który w 7 minucie popisał się ładnym strzałem z wolnego. Trzy minuty później gospodarze prowadzili 2-0 po "główce" Mateusza Potrzeby.
Przy stanie 2-1 piłkarze Chemika zmarnowali trzy "setki". Pluć w brodę mogą sobie Banaś, Rudny i Hamala.