Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > V liga (Dębica)

Ikarus Tuszów Narodowy - Kaskada Kamionka 3-1 (1-1)

3-1 Wójciak 90
IKARUS
: Polak - Tylski (46 Szady), Wielgosiński (62 Kardyś), Kosiński (77 Bajorek), Świst - Maziarz, Gera (89 Gruszka), Dudajek, Foltak - Dopart, Wójciak.
Sędziował Jacek Lesiak (Dębica). Widzów 100.

Zaczęło się sensacyjnie - Andrzej Szalwa skorzystał z drzemki obrońców gospodarzy i strzelił obok bezradnego Dawida Polaka. Dziewięć minut później bramkarz Ikarusa podał jednak do Marka Wójciaka, a ten doprowadził do wyrównania. Po przerwie na boisku rządził i dzielił zespół z Tuszowa Narodowego. - 3-1 to dla rywala najniższy wymiar kary, bo stworzyliśmy mnóstwo okazji - podkreślał trener Ikarusa Roman Borawski - Ale trzeba też pochwalić przeciwnika. Za wielkie serce do walki - dodał.