Strona główna > Piłka nożna > Archiwum > 2009/2010 > Podkarpacie > Seniorzy > B klasa (Stalowa Wola VIII)

Orzeł Biedaczów – Kłyż-Tarnogóra 4-1 (3-0)

Sędziował: Mariusz Kostyra (Nisko). Żółte kartki: nie było.
ORZEŁ:
D. Kula – Piechuta, Ł. Walawender, P. Walawender, Mach – Majkut, Klimek (70 Urban), Brudniak, D. Kątnik - T. Kątnik (38 Filip), Guzy (57 Janowicz).
KŁYŻ: A. Zalot – Zarzycki, T. Maczuga (27 Kostyra), A. Maczuga, Kulec - S. Maczuga, Grzyb, Macierzyński, Półćwiartek (30 M. Cebula) - Madej, Smoła (52 G. Cebula).

Były A klasowiec z Tarnogóry trafił w Biedaczowie na przeszkody nie do pokonania. Pierwszą z nich był doskonale usposobiony bramkarz Orła – Damian Kula, a drugą wyjątkowo skuteczny i trudny do upilnowania przez obrońców, strzelec trzech bramek – Artur Brudniak. Rozpoczął on swój strzelecki popis w 14 minucie wykorzystując podbramkową sytuację, a potem, kilka minut przed zakończeniem I połowy spotkania (w 38 minucie) huknął na pokaz sprzed „szesnastki” pod poprzeczkę. W II połowie Brudniak podwyższył wynik na 4-0, a po chwili goście uratowali honor bramką Macierzyńskiego.